Ora per femije Inteligjente A2 | Ore me telefon GPS Tracking

3,490 L5,500 L (-37%)

S’ka stok

 • Me te ju mund te beni lokalizimin e vendodhjes se femijes.
 • Praktike ne perdorim.
 • Mund te kryeni mesazhe dhe telefonata.
 • Aktivizon alarme etj.
KODI: Ore-A2-blu Kategori: , Etiketime: , ,

ORA PER FEMIJE | ORE DORE TELEFON ME GPS TRACKING

Ora per femije me GPS | Nje Ore Dore Inteligjente me telefon femijesh  | Smart Watch Kids | DyqanTaxi

Smartwatch per femije A2 blu me karte SIM | Ore me GPS Telefon

Smart watch A2 është zgjidhja e duhur për fëmijën tuaj !

ORE TELEFON PER FEMIJE

Kryen te gjitha funksionet e nje Smartphone: telefonata, mesazhe, internet e shume funksione te tjera. Mjafton te vendosni karten SIM. Eshte nje ore inteligjente qe mund te perdoret per komunikim me nje femije gjate gjithe dites. Mjafton te kete sherbim interneti dhe ju do te jeni gjithnje ne kontakt.

Ore Smart per nje femije me te cilen jeni gjithmone ne komunikim. Nepermjet Thirrjeve sekrete, telefonatave, SMS, fotove si dhe vendodhjes ne kohe reale ju mund të jeni te sigurte per femijen tuaj gjithmone.

SMARTWATCH PER FEMIJE ME LOKALIZIM TE MENJEHERSHEM

Ore inteligjente per femije A2  ju informon ne kohe reale per vendodhjen e femijes.
Tregon daten, oren dhe alarmin e sakte.
Konfigurimi i internetit behet nga karta SIM me te dhenat e operatorit tuaj telefonik.
Vendodhja e tyre me një klikim në çdo monent deri në 3-4 metra saktësi
Për të parë vendodhjen Ora duhet te ketë paketë me Internet 

Rrypa silikoni, dizajn modern dyngjyresh..

ORA INTERESANTE PER FEMIJE ME GPS TRACKING

Ora per femije me gps tracking monitorim online ne cast

ORE SMART PER FEMIJE ME LIDHJE NE INTERNET
SOS Emergency Call

Me nje klikim femija juaj mund te kerkoje ndihme nga prinderit , thirrje te numrat e paracaktuar. Nese numri i pare nuk pergjigjet direkt kryhet thirrje te numri tjeter ne liste.

Gjate cdo dite, monitoroni zerat rreth femijes suaj, kini vemendjen ne rritjen e femijes suaj dhe lajmerohuni nese femija juaj largohet nga vendi i caktuar.

ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE

ELECTRONIC FENCE

Caktoni zonen e sigurte e femijës suaj ne aplikacionin qe keni instaluar ne telefonin tuaj. Ne momentin qe ora e fëmijës del nga rrethi i caktuar aplikacioni do t’ju lajmeroje dhe ju mund te shihni vendodhjen ne cast.

ORA ELEKTRONIKE PER FEMIJE TË CILAT TREGOJNË VENDNDODHJEN E FËMIJËS

Historical Track Speed Query

Ju mund te shihni aktivitetin e femijes suaj ne harten maps qe keni ne celularin tuaj. Gjithashtu mund te shihni statusin ne kohe reale.

ORE PER FEMIJE ME TELEFON | ORA DORE ME GPS

Quick Photo Taking, Remote Photo Taking

Ju mund te shihni ne cast ambientin rrotull femijes suaj duke caktuar aplikacionin te kryej foto automatikisht. Duke pare fotot mund te kuptoni ku ndodhet femija juaj ekzaktesisht.
Ore dore per femije me GPS smartwatch

ORE ELEKTRONIKE PER FEMIJE

Direct Call

Kryeni nje thirrje drejt ores se femijes dhe degjoni zerin e femijes apo zhurmat rrotull. Ora nuk do të kete sinjalizim ne ekran per siguri.  Degjoni 10 sekonda te regjistrimit.

Two-way Conversation, Voice Chat

Thirrje te qarta gjithmone, te shpejta . Nje shumellojshmeri metodash komunikimi mes familjes dhe femijes.

ORE DORE DEALE PER FEMIJE TE VEGJEL | Touch Screen Display

Ekran me prekje per nje eskperience maksimale .

 

Ora per femije monitorim me gps Ore dore per femije

ORA TELEFON ME GPS

ORE ME GPS PER FEMIJE | SMARTWATCH

SIGURI MAKSIMALE PER FEMIJEN TUAJ

Ore dore per femije | Funksionet kryesore
 1. Lokalizimin e Vendndodhjes
 2. Telefonata
 3. Mesazhe
 4. Ore telefon per nje femije e cila mundeson foto permes kameres
 5. Thirrje te urgjences me butonin Sos në një klikim.
 6. Mund te aktivizoni alarmin
 7. Funksionon si telefon per t i kryer thirrje prinderve
 8. Ore dore me telefon per nje femije ku mund te shikoni parashikimin e motit
 9. Komunikim më i shpejtë për një siguri më të lartë
 10. Vetëm një klikim nevojitet për t treguar vendndodhjen e fëmijësMënyra më e mire për të patur fëmijët të monitoruar e të sigurtë !

TELEFON ORE DORE | SMART WATCH PER FEMIJE

Ora per femije A2 me gps ka nevoje per nje karte sim dhe pakete interneti gjithe kohes per te transmetuar te dhenat.
Nese paketa e internetit nuk eshte aktive te dhenat tuaja nuk do te hidhen ne server. Monitorimi do te caktivizohet deri sa te kryeni aktivizimin e sherbimit data. Ora është e pajisur me sistem monitorimi te vendodhjes që ju të shihni në cdo cast pozicionimin e fëmijës suaj.

Smartwatch ju ndihmon te shijoni pushimet ne plazh teksa kontrolloni edhe  femijet tuaj.
Sapo femija do te largohet nga zona ku jeni direkt do te merni nje sinjalizim ne celularin tuaj
Tani nuk keni perse te shqetesoheni dhe te hiqni dore nga angazhimet e tjera per tu kujdesur per femijet tuaj.
Me kete ore ju mund te komunikoni me femijet tuaj ne cdo cast te dites!

Fëmija juaj do te jete vetem nje klikim larg !


ORE DORE PER FEMIJE ME GJURMIM GPS | DYQAN TAXI
Per porosi Ju lutem te kontaktoni ne 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Ora per femije Inteligjente A2 | Ore me telefon GPS Tracking”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ora me gps per femije smart watch kids gps tracking monitorim online dyqan taxi blerje online smartwatch

Ora per femije Inteligjente A2 | Ore me telefon GPS Tracking

3,490 L5,500 L (-37%)