OFC Super Video Cable – 3RCA to 3RCA – Dyqan Online

790 L

Ka stok

Lidhni laptop, kompjutera, mp3 player, cd player dhe pajisje te tjera me pajisje me dalje AuX. Gjatesia e saj arrin ne 1.5 metra. Prodhuar me material cilesore, rezistente dhe me mbrojtje te forte kunder nderhyrjeve.

KODI: ofc-3rca-to-3rca-super-video-cable Kategori: ,

OFC VIDEO CABLE 1.5M |  3RCA to 3RCA

OFC Super Video Cable

Lidhni laptop, kompjutera, mp3 player, cd player dhe pajisje te tjera me pajisje me dalje AuX. Gjatesia e saj arrin ne 1.5 metra. Prodhuar me material cilesore, rezistente dhe me mbrojtje te forte kunder nderhyrjeve. Sinjali i transmetimit do te jete i paster dhe pa zhurma.
OFC Super Video Cable thjeshtesoni punen tuaj.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Fishe Audio Video

Be the first to review “OFC Super Video Cable – 3RCA to 3RCA – Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

OFC Cable Supr video 1.5m 3RCA to 3RCA Dyqan taxi dyqan online

OFC Super Video Cable - 3RCA to 3RCA - Dyqan Online