Nokia 230 Battery Mobile | Whatsapp | Bli Online

6,800 L9,000 L (-24%)

Ka stok

  • Memorja RAM: 16MB
  • Dimensionet e Ekranit: 2.8 inch  (240 x 320 pixels)
  • Kamera: 2MP
  • Selfie: 2MP
KODI: nokia230black Kategori: , , Etiketime: , , , ,

NOKIA 230 BATTERY FEATURES

Nokia 230 Mobile Features | Battery | Whatsapp

Nokia230 celular praktik dhe me parametra cilesor.
Qendroni gjithmone te lidhur me gjerat qe kane me shume rendesi per ju. Projektuar bukur, i krijuar  posacerisht per duart tuaja.

Ekran me ngjyra te fresketa. Shoqeruesi juaj i perditshem Nokia230. Bateri pa limit.
Nokia230 Dual SIM ka ekran 2.8 “(7.11 cm), kamera 2 MP, bateri 1200 mAh. Ai gjithashtu përmban këto karakteristika: Llogaritësi, kronometri, ora botërore, Kalendari, alarmi. Ka një ekran LCD me rezolucion 240 x 320 piksele.

Krijuar bukur dhe i gatshëm për selfie. Nokia230 Dual SIM ka një kamerë të përparme 2 MP me një blic LED dhe një mbulesë të pasme të aluminit të mbështjellë fort rreth anëve të telefonit. Jo vetem nje telefon elegant por dhe rezistent ndaj goditjeve.

Shkrep një selfie

Me një aparat fotografik përpara 2 MP dhe një çelës të dedikuar për kamera selfie, Nokia 230 Dual SIM është gati për të kapur momentet që ju bëjnë të buzëqeshni. Ka një dritë LED në pjesën e përparme për selfie të natës dhe me aplikacione të njohura sociale si Facebook dhe Twitter, ndarja e fotove tuaja është shumë e lehtë.

Një ekran më i madh

Ekrani 2.8inch është ideal për të marrë dhe shfaqur fotografi, duke luajtur lojëra dhe për të transmetuar video. Gjeni informacione të dobishme dhe faqet tuaja të preferuara shpejt me shfletuesin Opera Mini, Kërkimin Bing dhe MSN Weather.

NOKIA 230 Mobile Features | Whatsapp

Celulare Online Nokia 230 Dyqan Taxi Albania

Specifikat

Rrjeti : 2GB
RAM : 16MB microSD, deri ne  32 GB 
Ekrani  : 2.8 inch
Kamera: 5MP
Selfie : 5MP
WLAN: Jo
Bluetooth: Po 3.0, A2DP
Radio: Stereo FM radio
USB: microUSB 1.1
Nokia 230 Battery : Lion 1200mAh


Porosi ne Dyqanin me te Madh Online Dyqan Taxi .

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Nokia 230 Battery Mobile | Whatsapp | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Nokia 230

Nokia 230 Battery Mobile | Whatsapp | Bli Online

6,800 L9,000 L (-24%)

Shto ne Shporte