Nokia 3310 New 2017 Celular | Buy Online

6,800 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Marka : Nokia
Rrjeti : 2GB
RAM: 16MB
Ekrani : 2.4 inch (240 x 320 pixels)
Kamera: 2MP
Selfie: Jo
Bateria: 1200 mAh

KODI: nokia3310black Kategorite , , ETIKETIME: , , , ,

NOKIA 3310 NEW 2017 BEST PRICE

New Nokia 3310 2017 Price | Buy Online

Legjenda e Nokia Brand | Prezantuar ne MWC 2017 | Modeli Nokia3310 rikthehet edhe njehere per te gjithe fansat e ketij modeli qe ka lene emrin ne histori si telefoni me i forte dhe me bateri me te mire e me te fusishme.

Nokia 3310 new

Ka qene nje telefon qe nuk do te harrohet kurre nga perdoruesit. Me nje teknologji shume te avancuar per kohen dhe me nje design shume te bukur ai u be modeli me i kerkuar nga te gjithe sebashku me modelin 3330.New Nokia 3310 ne Dyqan taxi Shitje Online
Smartphone Nokia 3310 New u lançua në Janar 2018. Telefoni vjen me një ekran 2.40 inç me rezolucion 240×320 piksel.
Nokia 3310 New vjen me 256MB RAM i mjaftueshem per te kryer detyrat qe i kerkohen.

NDRYSHIMI ME MODELIN E VJETER

Ndryshe nga modeli fillestar ky rimisherim i Nokia3310 Series 30, rikthehet me ekran me ngjyra dhe ka te integruar radio Fm si edhe lidhje me Bluetooth per ta perdorur edhe me kufje ne vesh apo per te degjuar muzike mp3 gjate pushimit apo udhetimeve.

Sa i përket kamerave,  disponon kamera 2MP ne pjesen e pasme per te ruajtur momentet e bukura
Sigurisht nuk mund te krahasohet me kamerat e ndodhura ne modelet smartphone por ky telefon nuk eshte per ate kategori. Ky model eshte pershtatur per personat qe flasin ne telefon apo qe duan qe bateria te zgjasi sa me shume.
Ekzekuton YunOS bazuar në Android dhe paketon 512MB depo të inbuilt që mund të zgjerohen përmes kartës microSD (deri në 64 GB). Nokia3310 4G është një smartphone i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë Micro-SIM.

NEW 3310

Funksionon me Android dhe mundësohet nga një bateri e lëvizshme 1200mAh.
Bateria eshte me e fuqishme se me pare. Qendroni gjithmone te lidhur me gjerat qe kane me shume rendesi per ju. Celular Nokia 3310 me bateri pa limit .
Projektuar bukur, i krijuar posacerisht per duart tuaja. Ekran me ngjyra te fresketa. Celulari juaj i perditshem

NOKIA 3310 NEW

Connectivity options | 2G | Bluetooth | microUSB 2.0
LOJA ME GJARPRIN | Play the Legendary Snake | Get the High Score
Nokia3310 me Karte Memorje | Microsd Card

NOKIA 3310 2017 | FEATURE PHONE PRICE

Nokia 3310 new 2017 2018 2019 Dyqan Taxi Shqiperi Celular Online AL

Specifikat

Modeli : Nokia3310 Mobile Phone
Rrjeti : 2GB
Ekrani : 2.4 inch 240×320 pixels
Polarized Layer Readability in sunlight
Kamera: 2 MP
Selfie: Jo
Single Sim dhe Dual Sim
Fm Radio
Bateria
: 1200 mAh | Best Battery Life
Standby time 744 Ore
Talk Time – 22 Ore
Push Buttons

Made by | HMD GLOBAL


Buy New Nokia 3310 Online | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Nokia 3310 New -

Nokia 3310 New 2017 Celular | Buy Online

WhatsApp chat