Nokia 3 – 16GB ROM | 2GB RAM – Dyqan Taxi

13,500 L20,000 L (-33%)

Ka stok

  • Procesori: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
  • Memorja : 16GB
  • Memorja RAM: 2GB
  • Dimensionet e Ekranit : 5.0 inch  (720 x 1280 pixels)
  • Kamera: 8MP
  • Selfie : 8MP
  • Versioni OS: Android 7.0 (Nougat), deri ne Android 9.0 (Pie)
KODI: nokia3black16gb Kategori: , , Etiketime: , , , ,

NOKIA 3 SMARTPHONE

Nokia 3 2017 Specs | Price ne Dyqan Taxi

Nokia 3 me Android | Smartphone praktik dhe me parametra cilesor.
Qendroni gjithmone te lidhur me gjerat qe kane me shume rendesi per ju. Dizajn klasik, i krijuar per duart tuaja. Ekran me ngjyra te fresketa dhe terheqese.

Shoqeruesi juaj i perditshem Nokia3.

Smartphone Nokia3 funksionon në sistemin operativ Android v7.0 (Nougat). Telefoni mundësohet nga procesori Quad core, 1.3 GHz, Cortex A53. Shkon në Chipset MediaTek MT6737.
Ajo ka 2 GB RAM dhe 16 GB depo të brendshme ku ju mund te ruani imazhe, video, informacione, dokumenta etj.

Smartphone Nokia’3 ka një ekran IPS LCD. Ky telefon ka keto dimensione 143.4 mm x 71.4 mm x 8.4 mm. Ekrani ka një rezolutë të HD (720 x 1280 pixel) dhe densitet të pixel 294 ppi.

Në pjesën e përparme të kamerës, blerësit marrin një Kamerë të përparme prej 8 MP dhe në pjesën e pasme, ka një kamerë 8 MP me karakteristika si digital zoom, auto flash, detektim i fytyrës, prekje për tu përqendruar. Eshte i ndertuar nga një bateri 2630 mAh.
Karakteristikat e lidhjes në smartphone përfshijnë WiFi, Bluetooth, GPS, Volte, NFC dhe më shumë.

CELULARI NOKIA 3 Specs 2017 | Price

Nokia 3 me android ne Dyqan Taxi Tirane

Specifikat 

Modeli : Nokia’3
Rrjeti : 4GB
Memorja : 16GB
RAM : 2GB
Procesori : Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Nokia 3 Price Smartphone | Android 7.0 (Nougat), deri ne Android 9.0 (Pie)
Ekrani : 5.0inch
Kamera: 8MP
Selfie : 8MP


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi ne  Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Nokia 3 – 16GB ROM | 2GB RAM – Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Nokia 3 16GB

Nokia 3 - 16GB ROM | 2GB RAM - Dyqan Taxi

13,500 L20,000 L (-33%)

Shto ne Shporte