Ngrohes me ventilator 2000W FA-5568-2 Fan heater

2,490 L

Ka stok

NGROHES ME VENTILATOR 2000W

Ngrohes me ventilator FA-5568-2 eshte pajisja e duhur per ditet e ftohta qe ngroh dhomen fale rrjedhjes intensive dhe te vazhdueshme te nje vellimi te madh ajri permes elementit ngrohes te integruar.

Elementi i ngrohjes arrin shpejt temperaturen e duhur duke qarkulluar me shume ajer te ngrohte ne dhome.

Specifika:

  • 2 rrotulla per zgjedhjen e ngrohjes
  • Drita treguese e fuqise
  • Termostat
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Emetimi i zhurmes < 52 dB (A)
  • Fuqia 2000W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Ngrohese

Fuqia Watt

2000watt

Be the first to review “Ngrohes me ventilator 2000W FA-5568-2 Fan heater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5568 2 ngrohese me ajer online ne dyqan taxi

Ngrohes me ventilator 2000W FA-5568-2 Fan heater