Ngjitese Push up | Ngjitese per pjesen e gjoksit

900 L

Ka stok

Lahet shume kollaj dhe nuk e humbet efektin e ngjitjes. teper komforte dhe e rehtashme . Ne paketim vijne 10 cifte.

KODI: ngjitese-push-up Kategori: , , Etiketime: , ,

NGJITESE PUSH UP

Ngjitese per pjesen e gjoksit | Push up – Blerje online ne Dyqan Taxi

NGJITESE PER GJOKSIN PUSH UP

Ngjitese ne ngjyre bezhe jane zgjidhja e padukshme per cdo veshje .

Ngjitese push up per gjoksin bli porosit online dyqan taxi

Perfekte per tu veshur me fustane transparente dhe te hapur .
Ju ndihmojne te modeloni gjoksin edhe nen veshjet me dekolte .
Recipeta me mbushje per te mbajtur pjesen e gjoksit te ngritur . Pjesa e brendshme eshte me silikon e cila e mban gjoksin lart.
Te pershtatshme per bluze me kurrizin e zbuluar .
Tani nuk keni pse te kufizohen me ne graderoben tuaj .
Keni liri dhe fleksibilitet ne levizje , shume te rehatshme .
Te domosdoshme per veshjet gjate kesaj vere .

Lahet shume kollaj dhe nuk e humbet efektin e ngjitjes. teper komforte dhe e rehtashme . Ne paketim vijne 10 cifte.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ngjitese

Be the first to review “Ngjitese Push up | Ngjitese per pjesen e gjoksit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngjitese push up per pjesen e gjoksit dyqan taxi porosi online

Ngjitese Push up | Ngjitese per pjesen e gjoksit