Ngjites Flex Glue | Izolues per riparimin e objekteve

990 L

Ka stok

  • Riparon pothuajse cdo gje.
  • Eshte nje ngjites i trashe dhe nuk derdhet.
  • Aplikohet shume kollaj.
  • Rezistent ndaj rrezatimit UV.
  • Ka cilesi te larte ne ngjitje.
KODI: K-200720-037 Kategori: , ,

NGJITES FLEX GLUE

FLEX GLUE është një ngjitës i lehtë për t’u përdorur, super i fortë, i gomuar, i papërshkueshëm nga uji dhe riparon pothuajse gjithçka. Ky eshte pikerisht ngjitesi izolues qe ju duhet te gjitha sendeve tuaja qe kane pesuar demtime edhe doni t’i riktheni ne gjendjen e meperashme.

IZOLUES FLEX GLUES PER RIPARIM E OBJEKTEVE

flex seal ngjites dyer dritare shtepi bli online dyqan taxiNgjitesi ka nje material super te trashe qe ngjitet ne cfaredo siperfaqe, e lagur apo e thate qofte ajo.

FLEX GLUE është i butë dhe rezistent ndaj rrezatimit UV, i ngjyrosur, pa tretës.

Ai nuk ka arome te pakendeshme dhe pasi ngjitet ne objekte nuk plas apo te krijoje carje.

Ngjitesi nuk rrjedh apo te pikoje keshtu qe ju do ta keni te lehte te izoloni edhe ne siperfaqe delikate pa u shqetesuar per rrjedhjen e tij.

Ky ngjites eshte i afte te ngjise materiale te tilla si te gjitha llojet e metaleve, drurit, shkumës, gomës, pllakave, qeramikës, qelqit, gurit etj.

Nuk do ta keni te veshtire ta aplikoni.

Ka cilesi shume te larte ne ngjitje saqe ju nuk do t’ju duhet t’i prekni sendet ne moment te dyte.

Porosit online duke blere vetem ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

ngjites

Be the first to review “Ngjites Flex Glue | Izolues per riparimin e objekteve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

flex seal ngjites dyer dritare shtepi bli online dyqan taxi

Ngjites Flex Glue | Izolues per riparimin e objekteve

WhatsApp chat