Flex Seal Tape Ngjites Fleksibel ne shitje Online Top Product

990 L

Ka stok

PERDORIMI: PVC, akrilik, metal, çelik, baker, alumin, dru, qeramike, prej porcelani, tjegull, qelqi, gome, tekstil me fije qelqi, llaç, suva, guri, çimento, beton, mur të thate, çati EPDM, vinyl etj 

KODI: ngjites-flexible-tape Kategori: , Etiketime: , , ,

NGJITESI FLEXIBEL PER CDO PERDORIM

Ngjites Fleksibel | Top Product | Bli online ne Dyqan Taxi | Online Shop | Flexible Tape

Njihuni me ngjitesin me inovativ te kohes, Menyra me e shpejte dhe me e lehte per te mbyllur vrimat ne varka, lavaman, pishina e kudo tjeter . Ngjit akoma edhe ne uje. 

– Ngjitesi Flexible Tape eshte material super i forte, gome, i pa depertueshem nga uji , kjo e ben ate ngjitesin ideal per te gjitha rastet.

 Lidh dhe izolon pothuajse cdo gje.

– Mund te perdoret ne cdo siperfaqe, ne te nxehte dhe te ftohte, te thata dhe te lagura madje edhe brenda ne uje. 

  ( Vendoseni nga pjesa e brendshme per me shume rezistence )

– Ngjites Fleksibel qe funksionon ne temperature  nga -60° deri ne  160°

– Permasat: 6×190 cm 

– Ngjitese qe izolon menjehere siperfaqet e demtuara dhe zgjat pafund

FLEXIBLE TAPE – DYQAN TAXI

Flex Leaking Tape Seal everything Ngjites universal

NGJITESI FLEKSIBEL TOP FLEX SEAL TAPE | ONLINE SHOP

PERDORIMI: PVC, akrilik, metal, çelik, baker, alumin, dru, qeramike, prej porcelani, tjegull, qelqi, gome, tekstil me fije qelqi, llaç, suva, guri, çimento, beton, mur të thate, çati EPDM, vinyl etj 

Mund te perdoret kudo , aplikimi i ketij ngjitesi eshte shume i gjere, Kudo qe mendoni se mund te duhet ngjitje ju vjen ne ndidhme ngjitesi fleks tape.

Pershtatet ne te gjitha format dhe mbyll te gjitha vrimat apo krisjet qe mund te jene shkaktuar ne te gjitha llojet e siperfaqeve .

FLEXIBLE TAPE – PATCH BOND SEAL – SPPLIED HOT OR COLD WET OR DRY !

Nje produkt qe nuk duhet te mungoje nga Shtepia juaj


Dyqan Taxi | Top Product | Online Shop

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ngjitese

Ngjyra

,

Be the first to review “Flex Seal Tape Ngjites Fleksibel ne shitje Online Top Product”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Flex Leaking Tape Ngjites Universal ne shitje online Top product shop

Flex Seal Tape Ngjites Fleksibel ne shitje Online Top Product

WhatsApp chat