Flex Tape Seal Ngjites Fleksibel ne shitje Online Top Product

990 L

Ka stok

PERDORIMI: PVC, akrilik, metal, çelik, baker, alumin, dru, qeramike, prej porcelani, tjegull, qelqi, gome, tekstil me fije qelqi, llaç, suva, guri, çimento, beton, mur të thate, çati EPDM, vinyl etj 

KODI: 852808007053 Kategori: , Etiketime: , , ,

FLEX SEAL TAPE | NGJITES FLEKSIBEL

Ngjites Fleksibel | Top Product | Bli online ne Dyqan Taxi | Online Shop | Flexible  | Flex seal tape

Njihuni me ngjitesin me inovativ te kohes flex tape, Menyra me e shpejte dhe me e lehte per te mbyllur vrimat ne varka, lavaman, pishina e kudo tjeter . Ngjit akoma edhe ne uje. 

  • Ngjitesi Flexible Tape eshte material super i forte, gome, i pa depertueshem nga uji , kjo e ben ate ngjitesin ideal per te gjitha rastet.
  • Lidh dhe izolon pothuajse cdo gje.
  • Mund te perdoret ne cdo siperfaqe, ne te nxehte dhe te ftohte, te thata dhe te lagura madje edhe brenda ne uje. 
  •  Vendoseni nga pjesa e brendshme per me shume rezistence 
  • Ngjites Fleksibel qe funksionon ne temperature  nga -60° deri ne  160°
  • Ngjitese qe izolon menjehere siperfaqet e demtuara dhe zgjat pafund

NGJITES I CILI MUND TE PERDORET KUDO

ngjites fleksibel flex seal tape

Bond seal and repair | Extreme weather conditions | Formulated with a thick flexible rubberized | Tape that can patch

 Eshtë një shirit super i fortë, i gomuar, i papërshkueshëm nga uji që mund të rregullojë, lidhë, vulosë dhe riparojë pothuajse gjithçka! Me te ju mund te ngjisni cdo gje per te cilen keni nevoje. Flex Tape eshte aq i forte sa ju mund te izoloni lageshtine e catise suaj e akoma me shume.

Ngjitesi mund te mbylle të çara, boshllëqe së bashku pothuajse çdo objekt! Mbyllni ujin, ajrin dhe lagështinë! Riparimi praktikisht gjithçka! Lidhja e FLEX TAPE do të rritet me kohën dhe presionin.

Ngjitëset FLEX TAPETM mund të rezistojnë në bashkimin me materiale të plastifikuara, sipërfaqe të silikonizuara. Të yndyrshme, me vaj, të ndyra ose poroze, materiale të papërshkueshme nga uji ose të papërshkueshme nga uji.

FLEX SEAL TAPE

NGJITES I FORTE

Disa pëlhura të tilla si kanavacë, najloni, poliester, sintetikë. Pambuk dhe disa materiale të tjera mund të kenë nevojë deri në 24 orë për të arritur mbajtjen maksimale. Gjithashtu me kete ngjites ju mund te bllokoni vende te cilat jane te cara etj. Bejeni tuajin me cmimin me te mire vetem ne Dyqan Taxi

E shkëlqyeshme për: Rrjedhjet e çatisë, ulluqet, grykat, anijet, kajakët, anije ujore personale, kanoe, pajisje në natyrë, shtëpi të lëvizshme, RV & kampe. T uba PVC & hidraulik, sisteme spërkatës, pishina dhe banjë, dritare, dyer, mure, shtresa, shfryn, kanalet e ajrit. Flex Seal Tape

HVAC krijon një vulë super të fortë, të papërshkueshme nga uji, projekte DIY dhe shumë më tepër! Nje produkt kaq i nevojshem ne shtepine tuaj, ju mund t’a perdorni per gjithecka. Eshte teper i forte dhe me nje material rezistent i cili do ju zgjidhe shume probleme.

Flex Tape ka nje material shume te forte dhe rezistent i cili do e ngjise me siguri cdo gje per te cilen ju keni nevoje. Arrini te ngjisni cdo gje te mundshme me nje ngjites kaq te forte dhe rezistent ne te njejten kohe.

FLEX TAPE | DYQAN TAXI | NGJITES FLEKSIBEL

Flex Leaking Tape Seal everything Ngjites universal

NGJITESI FLEKSIBEL TOP FLEX SEAL TAPE | ONLINE SHOP

Seal and repair virtually | Conforms to any shape | .Super strong rubberized waterproof. | Specially formulated | Applied hot or cold

PERDORIMI: PVC, akrilik, metal, çelik, baker, alumin, dru, qeramike, prej porcelani, tjegull, qelqi, gome, tekstil me fije qelqi, llaç, suva, guri, çimento, beton, mur të thate, çati EPDM, vinyl etj 

Mund te perdoret kudo , aplikimi i ketij ngjitesi eshte shume i gjere. Kudo qe mendoni se mund te duhet ngjitje ju vjen ne ndidhme ngjitesi fleks tape. Flex Tape

Pershtatet ne te gjitha format dhe mbyll te gjitha vrimat apo krisjet qe mund te jene shkaktuar ne te gjitha llojet e siperfaqeve .

Flex Tape është një shirit super i fortë, i gomuar, i papërshkueshëm nga uji që mund të rregullojë.

 Lidhë, vulosë dhe riparojë pothuajse çdo gjë. Instantly seals out water air and moisture

Mbështetja e trashë, fleksibile, e gomuar mund të përputhet me çdo formë ose objekt

Mbërthen menjëherë ujin, ajrin dhe lagështinë Mund të aplikohet i nxehtë ose i ftohtë, i lagësht ose i thatë, madje edhe nën ujë

Rezistent ndaj rrezeve UV, miqësore me mjedisin dhe pa VOC. 

FLEX TAPE – PATCH BOND SEAL – SPPLIED HOT OR COLD WET OR DRY | Strong rubberized waterproof tape | Shape or object | Rubberized backing that conforms | Uv resistant environmentally friendly | Creates a super strong shape | Dry even underwater

Nje produkt qe nuk duhet te mungoje nga Shtepia juaj


Dyqan Taxi | Top Product | Online Shop

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ngjitese

Ngjyra

,

Be the first to review “Flex Tape Seal Ngjites Fleksibel ne shitje Online Top Product”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Flex Leaking Tape Ngjites Universal ne shitje online Top product shop

Flex Tape Seal Ngjites Fleksibel ne shitje Online Top Product