HURRICANE MUSCLE SCRUBBER | Furce pastruese pa tela

2,490 L2,900 L (-14%)

Ka stok

  • Projektuar të pastroje edhe siperfaqet me te veshtira në natyrë
  • Furçë pastruese pa kabëll
  • Bateria e rimbursyese ju kursen para
  • Pastron me lehtësi mobiljet tuaja në natyrë
  • Furça rrotulluese ben 500 RPM rrotullime
KODI: 208020 Kategori: , ,

HURRICANE MUSCLE SCRUBBER

Furce pastruese pa tela per siperfaqe te ndryshme

Scrubber Muscle Hurricane eshte nje furce pastruese pa tela.

Ajo eshte e  krijuar per te pastruar nje diversitet siperfaqesh.

Shpesh ne oborrin tone nga aktiviteti i perditshem apo edhe nga mungesa e aktivitetit krijohen papasterti sic jane myku, algat, siperfaqe te mbushura me dhe nga ererat, te cilat gjithmone hasim veshtiresi per t’i pastruar. Ky pastrues do t’i eliminoje ato me lehtesi edhe me shume prakticitet ne menyre te shkelqyer.

Furce per pastrimin e te gjitha llojeve te siperfaqes

Kjo furce perdor nje rrotullim te fuqishem c’ka do te thote qe ju, jo vetem qe do te pastroni shtepine apo ambientet tuaja kudo, pa asnje veshtiresi tanime por edhe do te kurseni mjaftueshem kohe. Keto rrotullime bejne qe cdo siperfaqe e papaster te pastrohet shume shpejt edhe ne menyre efikase.

Ekzistojnë katër lloje të ndryshme furçash, të cilat rrotullohen me një shpejtësi prej 500 RPMs kështu që forca është në gjendje të pastrojë të gjitha llojet e papastërtive në natyrë.

Me kete produkt ju nuk do te keni me nevoje te perdorni forcen tuaj per te pasur ambientin tuaj paster dhe duke shkelqyer.

 

  • Projektuar të pastroje edhe siperfaqet me te veshtira në natyrëHURRICANE-MUSCLE-SCRUBBER-bli-online-ne-dyqan-taxi
  • Furçë pastruese pa kabëll
  • Bateria e rimbursyese ju kursen para
  • Pastron me lehtësi mobiljet tuaja në natyrë
  • Furça rrotulluese ben 500 RPM rrotullime

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire

Detaje Produkti

Lloji

Furce

Ngjyra

Be the first to review “HURRICANE MUSCLE SCRUBBER | Furce pastruese pa tela”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

HURRICANE MUSCLE SCRUBBER | Furce pastruese pa tela

2,490 L2,900 L (-14%)

Shto ne Shporte