Multicooker Kochmann A+++

5,990 L

S’ka stok

Tenxhere me presion Kochmann

Kapacitet 6 litra

Kazan i brendshem kundra ngjitjes

Fuqia 1000W

Ekran elektronik per tregimin e kohes

KODI: Multicooker Kochmann A+++ Kategori: , , ,

MULTICOOKER KOCHMANN A+++

Gatuani shendetshem me tenxheren e re me presion Multicooker Kochmann A+++.

Gatimi nuk ka qene kurre me i lehte, kjo fale 23 programeve te gatimit. Me fuqi 1000 Watt eshte zgjidhja me praktike per gatimin e shpejte dhe te shendetshem te ushqimeve tuaja te preferuara.

Ka nje kazan te brendshem te perbere me material cilesor qe nuk gervishtet dhe nuk ngjit asnje ushqim.

Ruan te gjitha vlerat ushqimore dhe shijen e ushqimeve te cilat deshironi te gatuani.

Ju ofron nje kapacitet te madh prej 6 litrash per te gatuar cfare te deshironi.

Gatuan dhe mban te ngrohte ushqimin gjithashtu dhe pas perfundimit te gatimit.

Model inovativ i cili pervec programeve karakteristike te gatimit, ju ofron opsionin e gatimit te personalizuar. Gatuani gjithcka mish, oriz, pule beni supe te shendetshme, skuqni patate apo dhe thjesht ringrohni ushqimin me tenexheren me presion Kochmann.

Karakteristika

Tenxhere me presion Kochmann

Kapacitet 6 litra

Kazan i brendshem kundra ngjitjes

Fuqia 1000W

Ekran elektronik per tregimin e kohes

 

 

 

Be the first to review “Multicooker Kochmann A+++”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere me presion kochmann online dyqan taxi

Multicooker Kochmann A+++

5,990 L