Mprehesi universal per thikat e kuzhines | Bavarian Edge

1,290 L

Ka stok

  • Material cilesor celiku.
  • Eshte i thjeshte ne perdorim
  • Mpreh shume shpejt brenda disa sekondave
KODI: L-205-020 Kategori: , ,

BAVARIAN EDGE

Mprehese per thikat e kuzhines | Kualitet i larte | Dyqan Taxi

Shume prej nesh jane te apasionuar pas gatimit. Te gjitheve na pelqen te gatuajme per njerezit tane me te dashur por koha nuk na premton shume. Ndaj per t’i bere gati produktet ushqimore shpejt edhe t’u jepni formen qe deshironi duhet patjeter qe kjo mprehese mos te mungoje ne kuzhinen tuaj. Porositeni tani ne Dyqani Taxi me super cmim.

mprehes-thikash-bli-online-ne-dyqan-taxi

 

MPREHESE UNIVERSALE PER THIKAT E KUZHINES SUAJ

Mprehesja univerale per thikat e kuzhines eshte nje nga enet e kuzhines qe nuk duhet t’i mungoje aspak kuzhines suaj. Nese deshironi qe gatimin ta mbaroni pa harxhuar kohe te panevojshem apo t’i presni produktet ushqimore ne formen qe deshironi kjo mprehese e realizon me se mire dhe nuk do t’ju zhgenjej aspak. Mprehesja perdoret shume thjesht dhe thika juaj do te jete gati brenda disa minutave. Materiali qe perbehet mprehesja eshte celik cilesor dhe rezistenca e mprehesjes eshte e padiskutueshme. Ajo do te jete ne kuzhinen tuaj per nje kohe te gjate.

  • Material cilesor celiku.
  • Eshte i thjeshte ne perdorim
  • Mpreh shume shpejt brenda disa sekondave

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

mprehese thikash, Thike

Ngjyra

Be the first to review “Mprehesi universal per thikat e kuzhines | Bavarian Edge”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mprehesi universal per thikat e kuzhines | Bavarian Edge