Mini Tripod per Selfie dhe Video | YUNTFNG

1,000 L

Ka stok

 • Ngjyra: E zezë.
 • Materiali: Plastikë cilesore.
 • Modele të përputhshme: Mini Kamera, celular.
 • Madhësia: 18x5x5 cm.
 • Madhësia e paketimit: 27x5x4 cm.
KODI: mini-tripod Kategori: ,

MINI TRIPOD PER SELFIE DHE VIDEO 

Mini Tripod per te gjithe ata qe kane pasion fotografite dhe videot. Nje tripod shume praktik dhe i lehte per t’u transportuar kudo. Material rezistent dhe kompakt. Kapni fotografi dhe video te shkelqyera!

Mini tripod praktik dhe mbajtes telefoni

Tripod Mini me mbajtës të telefonit, ideal për video dhe fotografi, mbajtësi është i përshtatshëm për përdorim të gjerë të telefonave celularë (55mm-85mm). Foleja ka anët e mbushura dhe pjesën e përparme me sfungjer për të parandaluar rënien e telefonit celular ose gërvishtjen e tij.

Tripodi mbeshtet modele të telefonit : Telefonat inteligjentë me permasa  55 mm-85 mm.

Modele të kamerës së përputhshme: Për çdo kamera DSLR dixhitale me vidë standarde dhe peshë maksimale deri në 0.500 kg.

Specifikime: mini tripod per selfie bli online ne dyqan taxi
 •  Modeli: 228
 • Ngjyra: E zezë.
 • Materiali: Plastikë cilesore.
 • Modele të përputhshme: Mini Kamera, celular.
 • Madhësia: 18x5x5 cm.
 • Madhësia e paketimit: 27x5x4 cm.
 Përmbajtja e paketimit:
 •  1 x Mini trekëmbësh.
 • 1 x Mbajtës i telefonit celular.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Mini Tripod per Selfie dhe Video | YUNTFNG”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini tripod per selfie dhe video bli online ne dyqan taxi

Mini Tripod per Selfie dhe Video | YUNTFNG

WhatsApp chat