Mini kamera ne shitje | Spy Camera Cop Cam

2,490 L

Ka stok

 • Kamera sigurie kompakte, pa kabllo.
 • Sensori i lëvizjes regjistron vetëm kur zbulohet lëvizja.
 • E lehtë për t’u fshehur, kjo fale mases se saj më pak se 1 inç e forme kubi.
 • Mikrofoni i fuqishëm regjistron audio.

MINI KAMERA NE SHITJE | COP CAM

Mini Kamera Recorder e fshehte | Cop cam Camera | Best Price | Dyqan Taxi

Te shpezosh per nje kamera e fshehte sigurie ne shtepine tuaj mund te kushtoje shume para. Ndersa kjo Mini Kamera eshte zgjidhja e perballueshme nga te gjithe per ta mbajtur nen mbikqyrje shtepine tuaj dhe kur ju nuk gjendeni ne shtepi. 

Mini Kamera

COPCAM eshte nje kamera mini pa kabllo e cila regjistron jo vetem imazhin por dhe audio. Madhesia e saj nuk e kufizon aspak performancen e persosur te regjistrimit HD. E pajisur me nje mikrofon te fuqishem per te regjistruar audio te persosur. Ajo monitoron 24 ore, diten dhe naten.

Shumica e kamerave regjistrojne gjithe kohen pa pushim ndersa kjo kamera e vogel inteligjente regjistron vetem kur ka levizje. Ajo mund. te vendoset ne mur, ne mobilje dhe kudo qe t’iu shkoj ne mend. Mini kamera eshte nje kamera e fshehte me te cilen ju mund te kapni levizje apo momente te cilat deshironi t’i keni te regjistruara.

Night Vision 

Jo të gjitha kamerat e sigurisë në shtëpi mund të regjistrojnë gjatë natës. Por kjo kamera mundet. Kamera e fshehur përmban 6 drita LED infra të kuqe që ju lejojnë të regjistroni dhe ne erresire. Per shkak se llampat LED infra të kuqe lëshojnë dritë të padukshme për syrin e njeriut, hajdutët dhe kriminelët e tjerë nuk do ta dinë se ata po filmohen.

Kjo mikro kamera mund te funksionoje ne ambjente te jashtme dhe te brendshme. Kamera është platforma me e fundit në shitje. Kamera spiune lejon te jeni ne update te menjehershem te asaj qe po ndodh ne ambjentin ku ju keni lene kameren. Ështe e vogel me nje dizajn kompakt dhe rezistent. Te gjitha keto në një kamer të vetme.

COP CAM CAMERA

Kamera e fshehte | Mini camera recodrer

Dizajni komapkt dhe i vogel qe ka mini kamera e ben ate lehtesisht te trasportueshme. JU mund t’a vendosni në mesin e perdeve te ambjentit ku ju deshroni. Mund t’a vendosni ne cdo kend te shtepise suaj pa problem.

Kjo mini kamera e vogël, kompakte dhe e lëvizshme, ofron rezolucion të plotë video 1080p. E përsosur për të vëzhguar shtëpinë tuaj, fëmijët, kafshët shtëpiake ose sendet personale.

Pa harruar të gjitha aktivitetet në natyrë, pa marrë parasysh sa ekstreme (lundrim, ngjitje, shëtitje me varkë, patinazh etj). Modaliteti IR i shikimit të natës ofron një pamje të qartë në të gjitha kushtet duke e bërë atë ideal për t’u përdorur si një kamera sigurie për qetësinë tuaj. Permasa e vogël e bën atë të përsosur për automjetin tuaj ndërsa jeni në lëvizje.

Per te konfiguruar kameren me telefonin tuaj mjafton te keni nje llogari ne aplikacionin perkates, nëse nuk keni llogari ju mund të krijoni një shume lehte. Funsioni vëzhgues është vendosur tek llogaria qe ju do te hapni. Mini Camera Recorder CopCam

 

Mini Kamera Recorder | Kamer te fshehta ne shitje

mini spy camera recorder price kamera e fshehte cop cam

Karakteristika 

 • Kamera sigurie kompakte, pa kabllo.
 • Sensori i lëvizjes regjistron vetëm kur zbulohet lëvizja.
 • E lehtë për t’u fshehur, kjo fale mases se saj më pak se 1 inç e forme kubi.
 • Mikrofoni i fuqishëm regjistron audio.
 • 6 drita LED me rreze infra të kuqe regjistrojnë gjatë natës.
 • Shikoni videot e regjistruara në kompjuterin tuaj.
 • Rikarikohet përmes USB.
 • Madhësia e vogël e bën atë prefekt për regjistrim diskret.
 • Lente me kënd të gjerë 140 ° për një pamje më të gjerë.
 • Rezolucioni 1080P për regjistrim të qartë dhe të qetë të videos.
 • Regjistrim pa ndërprerje.
 • Mbështet kartën TF deri në 32 GB (karta e kujtesës nuk përfshihet).
 • Kllapa rrotulluese 360 gradë mbrapa për të gjitha këndet dhe shumë te tjera.
 • Drita IR LED ofron regjistrim të qartë të shikimit të natës.

Kamera të ndryshme në shitje.

Shiko edhe kamera ne forme celesi Ketu

MINI CAMERA RECORDER COP CAM

Specifikat:
 •  rezolucioni i videos: 1280 * 720P 1920X1080P
 • Shkalla e kornizës së videos: 30 fps
 • Formati i figurës: JPG
 • Përpjesëtimi i figurës: 4: 3
 • Sistemi i mbështetes: Windows me / 2000 / xp / 2003 / vista; Mac os; Linux;
 • Kapaciteti i baterisë: 200mAh
 • Koha e punes: Rreth 100 minuta
 • Tensioni i karikimit: DC-5V
 • Mbështetje për ruajtjen: Kartela TF
 • Lloji i Baterisë: Elektricitet litium polimer me kapacitet të lartë.

Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Mini kamera ne shitje | Spy Camera Cop Cam”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini spy camera recorder cop cam dyqan taxi price

Mini kamera ne shitje | Spy Camera Cop Cam