Mikser plastike DSP KM-1001CP | Mixer dore

1,900 L

Ka stok

500ml

MIKSER PLASTIKE DSP KM-1001CP

Mikser DSP KM-1001CP dore i perzier prej plastikes kualitative ABS arrin t’ju jape lengje te fresketa prej frutave dhe ta ruaje vitaminat e tyre qe jane shume te nevojshme per organizmin. Perzieresi eshte shume praktike sepse komandohet me doren tuaj dhe ju mund t’i jepni atij drejtimin e punes per te marre prej frutave kapcitetin e duhur qe te lengjeve.

Ajo eshte shume e lehte dhe per t’u pasruar, si dhe miqesore me mjedisin perreth. Gjithashtu mikseri ka edhe madhesi shume te pershtatshme per mos te zene aspak hapesire ne kuzhinen tuai te cilen patjeter qe e keni te nevojshme.

Produkti permban nje kapacitet rreth 500ml.

I domosdoshem per miksimin e ushqimeve tuaj.

BLI MIRE | BLI LIRE | DYQAN TAXI 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

,

Be the first to review “Mikser plastike DSP KM-1001CP | Mixer dore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP 170W Blender Perzieres Mikser Dore Online Dyqan Taxi

Mikser plastike DSP KM-1001CP | Mixer dore

WhatsApp chat