Mikser Dore Fuego per Brum | Hand Mixer

2,790 L

S’ka stok

  • Ideale per perzierjen e brumit.
  • E lehte ne perdorim.
  • Vjen me 5 nivele.
KODI: mikser-dore-fuego-ct-6503A Kategori: , Etiketime: , ,

MIKSER DORE FUEGO

Mikser Dore Fuego per Brum | Brumi me thjeshte behet me kete Hand mixer

Mikser dore me 5 nivele të ndryshme shpejtësie do të bëjë punë tuaj në kuzhinë akoma edhe më të thjeshtë. Me një super fuqi 400W do te pergatis miksimet tuaja sa hap e mbyll syte. Materialet shumë cilësore jane nje tjeter aset i ketij mixeri, një aksesorë i cili nuk duhet të mungojë në asnjë kuzhinë. Dizajnuar per te qene sa me i lehte dhe me eficente ne perdorim.

5 nivele të ndryshme shpejtësie, për pregatitjen e të gjitha ingredienteve

MIKSER PER BRUM

Mikser me funksione bazë i cili nuk merr hapesire ne kuzhinen tuaj. Nuk keni cfare te kërkoni më shumë. Tani ju mund të rrihni vezët dhe të pregatisni brumin e kekut në mënyrë perfekte me mikserin e dorës Fuego. Mikser per Brum i cili eshtë i vogël dhe kompakt por shumë i fuqishem për të miksuar të gjithë përbërësit.

Mund të përzjeje edhe përbërësit më të trashë duke i kthyer në një masë të lëngshme te njetrajtshmepa kokrriza.

Mikser Dore Fuego | Brumi

mikser dore fuego

Karakteristika

-Mikser Dore Fuego per brum, gatime te shpejta dhe te shijshme.
-Ju lehteson punen dhe ndihmon edhe ne perpunimin e mire te brumrave te ndryshem.
-Mikseri ka dy perzieres te ndryshem te cilet vendosen dhe hiqen me lehtesi. ( stainless steel)
-Me pese nivele shpejtesie + Turbo.
-Paisja eshte e thjeshte dhe praktike.

Hand Blender Fuego

Specifikimet Teknike

Fuqia: 400 W
Nivele shpejtësie: 5 + Turbo
Numri i përzirëseve: 2 + 2
Ngjyra: E bardhë


Blerje online te Sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Mikser Dore Fuego per Brum | Hand Mixer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser dore fuego per brum brumi

Mikser Dore Fuego per Brum | Hand Mixer

2,790 L