Mikrofon me Bluetooth – Handheld KTV MicroPhone

1,500 L

Ka stok

 • Ideal per karaoke, festa, intervista, audio makine, rregjistrime etj
 • Suporton te gjithe smartphonet dhe pajisjet iOS dhe Android, tableta, iPad, PC
 • Tinguj dhe volum i fuqishem
 • Bateria: 1800mAh
 • Frekuenca: 100Hz
 • Fuqia:5W
 • Bluetooth 4.0 V
 • Materiai : Alumin + Plastike ABS
 • Dimesnionet: 20 x 7 x 7cm
 • Distanca e lidhjes me Bluetooth: 10 m
KODI: mikrofon me bluetooth-KTV-WS-858 KATEGORIA:

MIKROFON ME BLUETOOTH KTV WS-858

Mikrofon me Bluetooth – Handheld KTV MicroPhone

 • Ideal per karaoke, festa, intervista, audio makine, rregjistrime etj
 • Suporton te gjithe smartphonet dhe pajisjet iOS dhe Android, tableta, iPad, PC
 • Suporton karte memorje dhe USB per luajten e muzikes suaj te preferuar.
 • Tinguj dhe volum i fuqishem
 • Bateria: 1800mAh
 • Frekuenca: 100Hz
 • Fuqia:5W
 • Bluetooth 4.0 V
 • Materiai : Alumin + Plastike ABS
 • Dimesnionet: 20 x 7 x 7cm
 • Distanca e lidhjes me Bluetooth: 10 m

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

microfon me bluetooth

Mikrofon me Bluetooth - Handheld KTV MicroPhone

WhatsApp chat