Menge Tatuazh me dizajne te ndryshme | Tatoo Sleeve

900 L

S’ka stok

Specifikat

– Dimensioni: 40 x 8.5 cm elastik
– Pesha:  60 g
– Gjendja: unisex
– Me dizajne te ndryshme dhe  te vecanta !

KODI: menge-tatuazh-tatoo-sleeve Kategori: , Etiketime: ,

Menge Tatuazh me dizajne te ndryshme | Tattoo Sleeve

Menge Tatuazh me dizajne te ndryshme | Tattoo Sleeve – Blerje online dhe te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Menge tatuazh

Ideale per ju qe adhuroni tatuazhet !

Menge Tatuazh me dizajne te ndryshme kualitet i larte porosit online bli dyqantaxi

Tattoo Sleeve Unisex me madhesi qe i pershtaten cdo forme krahu . Pavarsisht sesa i gjere mund te jete krahu juaj , pershtatet lehtesisht sepse jane material teper elastik .
Duket si nje tatuazh i vertete . Material i shtrengueshem  ( 92 % najlon dhe 8% material elastik ) .
Perfshihen modelet nga me te njohurat si fisnore , kafke , dragonje , tiger ,figura etj
 

Specifikat

– Dimensioni: 40 x 8.5 cm elastik
– Pesha:  60 g
– Gjendja: unisex
– Me dizajne te ndryshme dhe  te vecanta !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Menge

Be the first to review “Menge Tatuazh me dizajne te ndryshme | Tatoo Sleeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

menge tatuazh sleeve tatoo dyqan taxi online porosi

Menge Tatuazh me dizajne te ndryshme | Tatoo Sleeve

900 L