Mbulese makinash Cilesore | Car Cover| Bli online

2,600 L

Ka stok

Siguron nje pershtatje shume te mire me cdo automjet .
E pajisur me shtresa kunder lageshtise .
Mbulese universale
Mbrojtje 100% nga pluhuri dhe nxehtesia

KODI: 20802720 KATEGORIA: Etiketime: ,

Mbulese makinash Cilesore | Car Cover| Bli online

Mbulese makinash Cilesore | Car Cover per makine | Mbulesa per Makina | Bli online ne Dyqan Taxi

Mbulese per makina teper Cilesore e cila do kujdeset per makinen tuaj  .

Mbulese per makina dyqan taxi

Materiali i saj do e mbaj makinen te thate .

Eshte e perkryer per perdorim te brendshem dhe te jashtem . Mbron makinen dhe nga rrezet UV , papastertia dhe pluhuri .
Pasi ta keni vendosur mbi makine , shtrengojeni ne fund per ta mbrojtur nga veprimi i eres .
Siguron nje pershtatje shume te mire me cdo automjet . E pajisur me shtresa kunder lageshtise .
Car Cover per makinen i cili ofron mbrojtje te mire.

Nje produkt i nevojshem, universal per te gjitha modelet e makinave. Mbroni makinen nga rrezet e nxehta te diellit kur e parkoni ne oborr apo jashte shtepise.
Edhe kur e parkoni makinen ne garazhde eshte e nevojshme kjo mbulese per arsye te pluhurit qe bie ne siperfaqen e makines. Boja me kalimin e kohes fillon te krijoje gervishtje apo te humbasi shkelqimin e saj.

Mbulesa per makina super cilesore

MASA
M – 4.5m x 1.75m x 1.5m

Mbulese per makina vjen per ju me nje cmim fantastik vetem ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Mbulesa

Be the first to review “Mbulese makinash Cilesore | Car Cover| Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbulese makinash cilesore car cover blerje online dyqan taxi

Mbulese makinash Cilesore | Car Cover| Bli online