Mbajtese Sapuni te Lengshem me Sensor

1,900 L

S’ka stok

Karakteristika Teknike

Ngjyra: E bardhe
Materiali: ABS
Kapaciteti: 250ml
Tensioni: DC 6V
Fuqia: 1.8W
Ndjeshmeria: 3-5cm
E papershkueshme nga uji: IPX4
Bateria: 3 Cope AAA ( Nuk perfshihen ne paketim)
Pesha: 300g

MBAJTESE SAPUNI TE LENGSHEM ME SENSOR DITIM

Mbajtese sapuni te lengshem me sensor | Ditim 

Produkt i pershtatshem per tualetin, me kapacitet te larte dhe konsum normal per larjen e duarve. Eshte mbajtese automatike sapun dhe shkume. Operacioni pa prekje siguron shpërndarjen e lehtë, higjienike të sapunit.

 Operacioni pa prekje siguron shpërndarjen e lehtë, higjienike të sapunit. Sensori i azhornuar zgjat jeten e tij te punes dhe eshte i ndjeshem, kestu ju mund te shperndani sapunin pa duar shpejte. Shijoni nje jete te shendetshme.

Eshte mjaft higjenike sepse sapuni nuk bie ne kontakt asnjehere me personat qe e perdorin. Me sensor ndjeshmerie ne distance 3-5 cm dhe me kapacitet te bollshem 250 ml kjo mbajtese inteligjente nuk duhet te mungoje ne tualetin tuaj.
Ju mund ta poziciononi ate ne lavamanin tuaj si nje aksesore te pershtatshem per tualetin. Ngjyra e bardhe te jep ndjesine e pastertise, materiali ABS siguron jetegjatesine e ketij produkti te qendrueshem.

Mbajtese sapuni te lengshem me sensor

mbajtese sapuni te lengshem me sensor
Karakteristika Teknike

Ngjyra: E bardhe
Materiali: ABS
Kapaciteti: 250ml
Tensioni: DC 6V
Fuqia: 1.8W
Ndjeshmeria: 3-5cm
E papershkueshme nga uji: IPX4
Bateria: 3 Cope AAA ( Nuk perfshihen ne paketim)
Pesha: 300g


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta me cmimin me te lire

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Sapuni te Lengshem me Sensor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese sapuni liquid

Mbajtese Sapuni te Lengshem me Sensor

1,900 L