Mbajtese per rroba multifunksionale dhe kepuce

2,990 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Mbajtese mutifunksionale me 6 korniza, 3 cope te varura ne secilen ane. Kornizat e saj jane me kombinime  te ndryshme, per cdo rast qe do ju nevojiten ju mund ti pershtasni.

KODI: 1801202001 KATEGORIA:

MBAJTESE MULTIFUNKSIONALE PER RROBA DHE KEPUCE

Mbajtese multifunksionale per rroba dhe kepuce

Mbajtese mutifunksionale me 6 korniza, 3 cope te varura ne secilen ane. Kornizat e saj jane me kombinime  te ndryshme, per cdo rast qe do ju nevojiten ju mund ti pershtasni. Eshte nje raft mbajtese i domosdoshem per ambjentin e shtepise suaj. Ju mund ta perdorni mjaft mire dhe si tharese rrobash. Montohet dhe cmontohet lehetesisht. Gjtihashtu kjo mbajtese vjen e pajisur dhe me rrota per te qene sa me praktike ne perdorim.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

mbajtese rrobash dhe kepucesh multifunksionale

Mbajtese per rroba multifunksionale dhe kepuce

WhatsApp chat