Mbajtese per celularin me drite LED | Professional

1,990 L

Ka stok

  • E perbere nga drita LED te cilat kane ngjyra dhe instesitet te ndricimit te ndryshme.
  • Jep nje siguri dhe qendrueshmeri ne mbajtjen e celularit.
  • Ka nje levizshmeri prej 360 grade.
  • Sherben edhe si drite ndricimi.
  • Mund ta merrni me vete kudo qe shkoni me pushime.

MBAJTESE CELULARI ME DRITE LED

MBAJTESJA ME DRITA PER CDO CELULAR PER FOTO DHE VIDEO SELFIE

Rrjetet sociale vitet e fundit po marrin nje zhvillim shume te madhe dhe gati po kthehen edhe ne biznes per pjesen me te madhe. Edhe per te zhvilluar kete biznes duhet qe t’i besh rrjetet sociale te jene te kuruara deri ne detaj dhe profesionale. Mirepo shpesh here nuk arrijme ta bejme kete vete me doren tone te lire sepse nuk mundemi qe te kapim driten e duhur, kendin perfekt dhe pamjen vizuale me terheqese.

Tani nuk keni pse te shqetesoheni me, ju me ne fund do te realizoni cdo gje vete, pa u munduar edhe pa u lodhur sepse kjo mbajtese do t’i jap fund te gjithe kesaj.

Ajo do te luaje nje rol aq te rendesishem sidomos me lehtesimin e punes suaj njesoj sikur te ishit duke punuar me dike tjeter.

MBAJTESJA ME DRITA PER CDO LLOJ CELULARI

Mbajtese per celularin me drite LED eshte e perkryer per realizimin e selfieve dhe xhirimin e videove ne ambiente te ndryshme ku ju deshironi qe te filmoni dhe te fiksoni ate qe ju terheq edhe eshte ne interesin tuaj.

Ajo eshte e perbere nga nje percues drite e cila eshte me ngjyra edhe intesitet te drites te ndryshem. Ku sigurisht ne baze te ambientit, drites se diellit edhe tematikes qe do te trajtoni ne foto apo video ju zgjidhni ngjyren edhe intesitetin e drites qe ju intereson me shume.

Ajo funksionon me energji elektrike dhe nuk eshte aspak konsumuese e madhe e saj. Ju mund te xhironi me ore te tera me telefonin tuaj dhe do te shihni ne fund pasi te keni mbaruar qe nuk do te jete harxhuar asopak energjia elektrike qe keni menduar se do te jete bere.

Ajo e mban celualarin tuaj nepermjet disa kabullave te cilet perbehen nga materiali i celikut dhe ofron siguri maksimale qe celulari juaj nuk do te kete asnje demtim prej saj. Pasi ajo siguron nje qendrim te sigurt per te.

Kjo mbajtese mund te rrotullohet deri ne 360 grade duke ju dhene mundesi akoma me ta madhe levizshmerise dhe perdorimit te saj.

Mund te mbani cdo lloj telefoni ne te sepse eshte ideuar per pjesen me te amdhe te tyre.

SPECIFIKAT

Furnizimi me energji elektrike: USB 5V.professional live stream night selfie foto celular produkt online dyqan taxi

E perbere nga drita LED te cilat kane ngjyra dhe instesitet te ndricimit te ndryshme.

Fuqia e burimit të dritës: 12W.

Ngjyra: E zezë.

Jep nje siguri dhe qendrueshmeri ne mbajtjen e celularit.

Ka nje levizshmeri prej 360 grade.

Sherben edhe si drite ndricimi.

E perbere prej materialit te gomes dhe plastikes shume te larte.

Ofron mundesi per te bere foto dhe video te ndyrshme te cilat nuk i realizoni dot vete.

Mund ta merrni me vete kudo qe shkoni me pushime.

E pershtatshme per pjesen me te madhe te telefonave te perdorueshem.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Ngjyra

Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese per celularin me drite LED | Professional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

professional live stream night selfie foto celular produkt online dyqan taxi

Mbajtese per celularin me drite LED | Professional