Mbajtese dhe kulluese enesh

2,990 L

Ka stok

KODI: mbajtese-dhe-kulluese-enesh Kategori: , ,

MBAJTESE DHE KULLUESE ENESH

Mbajeni lavamanin dhe kuzhinen tuaj perhere te paster.

Mbajtese dhe kulluese enesh e cila do ju kurseje rremuje dhe kohe. Kursimi i hapësirës: Niveli i lartë vendos deri në 17 pjata; vendet e nivelit poshtë deri në 18 tasa. 

Të dy anët janë të dizajnuara për te mbajtur derrasen prerese per mish dhe enë te ndryshme. 

Dizajn shume praktik per cdo kuzhine kjo tharëse enësh me mbajtëse ne secilen baze mbledhin ujin e tepërt, pa u shqetësuar nese pjatat e nivelit të sipërm do pikojnë enet e meposhtme.

I pajisur gjithashtu me mbajtësin e  shkopinjve dhe raftin e copëtimit.

Be the first to review “Mbajtese dhe kulluese enesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese dhe kulluese enesh dyqan taxi

Mbajtese dhe kulluese enesh

WhatsApp chat