Mbajtese buke inoksi | Florina Vito Bread Bin

1,490 L

S’ka stok

 • Mbajtese buke prej materialit cilesor te inoksit.
 • E lehte dhe praktike ne perdorim.
 • E lehte per t’u pastuar.
 • Dizajn modern i cili do te pershtatet me cdo kuzhine.
 • Buka juaj do te qendroj e fresket si ne momentin e pare qe eshte vendosur ne mbajtese.
KODI: mbajtese-buke-inoksi Kategori: , ,

Mbajtese buke inoksi | Florina Vito Bread Bin 

Mbajtese buke inoksi Florina Vito e perbere nga materiali cilersor i inoksit. Me nje dizjan modern i cili pershtatet me cdo shtepi, ne cfaredo lloj aredimi. Mbajeni buken tuaj te fresket si ne momentin e pare qe eshte blere apo eshte bere.

Shporte per te mbajtur buken te fresket

Shporta, ose mbajtesja e bukës Florina Vito prej çeliku të pandryshkshëm, e cila eshte e lehte dhe shume praktike ne perdorim.
Në këtë shportë elegante të bukës me material te cilësise të lartë ju mund te mbani bukën tuaj, produktet e tjera të gatuara, të freskëta dhe të shijshme si ne momentin qe i keni gatuar për një kohë të gjatë dhe të shijshme.

Mbajtesja e bukes ka disa hapsira te vogla në anët e saj te cilat sigurojnë qarkullimin e përsosur të ajrit thelbësor për ruajtjen e freskise te bukes suaj.
Dizajni modern me një dere rrotulluese per lehtesimin tuaj ne perdorim i jep ketij produkti produkti karakteristiken e tij shumë të veçantë.
Nuk përmban përbërës të rrezikshëm, duke e bërë të sigurt për fëmijët dhe gjithe familjen

SPECIFIKAT:Mbajtese buke bli online ne dyqan taxi
 • Mbajtese buke e perbere nga material inoksi cilesor.
 •  Lehtësisht i përshtatshëm me cdo shtepi.
 • Praktik dhe dekorativ.
 • Buka qëndron më e freskët për nje kohe me te gjatë.
 • E lehtë për t’u përdorur.
 • E lehtë për t’u pastruar.
 • Madhësia: 35x23x14,5 cm.

  Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra tregetare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese buke inoksi | Florina Vito Bread Bin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese buke inoksi Florina Vito bli online ne dyqan taxi

Mbajtese buke inoksi | Florina Vito Bread Bin

1,490 L