Mbajtes per tharjen e rrobave | Nderese me tre nivele

2,290 L

Ka stok

  • Mund te paloset.
  • Perbehet nga tre nivele ose kate.
  • Material alumini.
  • Permasat 60cm x 53cm x 144cm.
  • Mund ta merrni me vete edhe ne udhetime ne natyre.
KODI: mbajtese rrobash-3 tier Airer KATEGORIA:

MBAJTES PER THARJEN E RROBAVE

NDERESE ME TRE NIVELE PER RROBAT | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Thani lehtesisht rrobat ne ambientet e mbyllura, pa shume hapesire me kete nderes rrobash shume e dobishme, fale tre rafteve mbajtese.

NDERESE ME TRE NIVELE PER NDERJEN E RROBAVE

Kjo nderese ju kursen me teper hapesiren, ju ndihmon te organizoni rrobat tuaja dhe ju vjen ne ndihme me shume per te pasur rregull dhe ne banesen tuaj.

3 Tier Airer clothes mbajtese rrobash bli online dyqan taxiNderesja e rrobave eshte ne gjendje te mbaje deri ne 19 kg peshe te ngarkuara ne te. Ajo perbehet nga kembeza jo te lemuara te cilat bejne qe mbajtesja e rrobave mos te rreshqasi as ne siperfaqet e lemuara dhe as ne siperfaqet e tjera qe kane nje terren paksa me te veshtire.

Kjo mbjatese perbehet nga materiali i aluminit qe e bene shume rezistente ndaj temperaturave te mjedisit dhe pershkrueshmerise nga uji.

Ajo pastrohet me leter te thate per te mos ndotur rrobat qe vendosen ne te dhe te ruaj cilesine e materialit te saj.

Permasat e kesaj paisje jane 60cm x 53cm x 144cm. Nje madhesi shume e pershtatshme per cdo cep te shtepise suaj qe ju e shihni si te pershtatshem per te nderur rrobat tuaja qe te thahen.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtes per tharjen e rrobave | Nderese me tre nivele”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

3 Tier Airer clothes mbajtese rrobash bli online dyqan taxi

Mbajtes per tharjen e rrobave | Nderese me tre nivele

WhatsApp chat