Dron Mavic 2 Zoom(EU)

154,900 L

Ka stok

Koha e fluturimit: Maksimumi 31 minuta
Kamera e zmadhimit optik 2x
Ndjesia e Pengesave

KODI: 6958265174452 Kategori: ,

DRON MAVIC 2 ZOOM EU

Kapni cdo pamje nga këndime i gjerë deri në shkrepjet me rreze mesatare për mundësi edhe më kreative.

E ndertuar nga një sensor 12 megapikselë 1 / 2.3 inç me zmadhim deri në 4x duke përfshirë një zmadhim optik 24-48 mm, Mavic 2 Zoom ka të bëjë me perspektivat dinamike.

Filmoni dhe fotografoni te gjitha pamjet mahnitese qe ju deshironi.

Zmadhim 4x me precizion të lartë

Droni Mavic 2 Zoom i DJI është i pajisur me një sensor 1 / 2.3-inç, 12 megapiksel me një zoom 4x që sjell imazhe të freskëta, të mprehta, me definicion të lartë nga çdo kënd i mundshëm.

Nëse zgjidhni kapje me kënd të gjerë ose zoom, opsionet e kësaj të fundit do t’ju ofrojnë mundësi gjithnjë e më kreative.

Ky dron i gjeneratës së fundit nga DJI, një lojtar i njohur në sektor, ofron shumë komponentë dhe karakteristika me precizion të lartë për një përvojë fluturimi dhe kapjeje gjithëpërfshirëse dhe profesionale.

Krahasuar me një lente me kënd të gjerë 24 mm, duke përmirësuar efektin klasik kinematografik. Sot, një botë krejt e re e fotografisë ajrore po ju hapet me pamje edhe më epike dhe kinematografike.

Shkrepja me video te plotë HD me zmadhim 4x është pa humbje (ashtu si me zmadhimin optik 2x), duke ju lejuar të shihni subjektet e largëta më afër dhe t’i bëni skenat unike duke kapur ndërtesa, automjete, kafshë dhe njerëz në një distancë optimale.

Drone Mavic 2 Zoom | Specifika

 Kamera video me zmadhim optik 24-48 mm

Video FHD me zmadhim 4x

Sensori 1 / 2.3 “dhe 12MP CMOS

Bateri litium-jon e rikarikueshme

Lartësia: 34.5 cm Gjerësia: 49.5 cm Thellësia: 32.5 cm

Pesha: 1.05 g

Shpejtësia maksimale: 72 km / orë

Kohëzgjatja e fluturimit: 31 min

Rezolucioni i videos 4K: 3840/ 2160 24/25 / 30p

2.7K: 2688 1512 24/25/30/48/50/60 fq

FHD: 1920 1080 1080 1080 24/25/30/48/50/60 / 120p

Formati i fotografisë JPEG / DNG (RAW)

Formati i videos MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)

Ekran 5.5 inç me rezolucion 1080p

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Dron Mavic 2 Zoom(EU)”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mavic 2 zoom dron online dyqan taxi

Dron Mavic 2 Zoom(EU)

WhatsApp chat