Maske Mbrojtese Profesionale | Blerje online

1,600 L

S’ka stok

Mburoje e gjithe fytyres per punime te ndryshme industriale .
Mbrojtje nga pluhuri , mbeturinat fluturuese dhe sperkatjet kimike .

KODI: maske-mbrojtese-per-fytyren Kategori: , Etiketime: , ,

MASKE MBROJTESE PROFESIONALE

Maske Mbrojtese Profesionale | Blerje online ne Dyqan Taxi

Maske Profesionale per ne pune

Maske per pune profesionale mbrojtese bli online

Dritarja e polikarbonatiti maksimizon forcen dhe qendrueshmerine .
Pjesa mbajtese eshte perbere nga materiali termoplastik me force te larte. Nje kapese shume e rehatshme me breze blu dhe te pjesa para te balli per te pasur me teper rehati . Siguron dukshmeri te pakufizuar optike. Mburoje e gjithe fytyres per punime te ndryshme industriale .
Mbrojtje nga pluhuri , mbeturinat fluturuese dhe sperkatjet kimike .
Maske Mbrojtese Profesionale per fytyren  ju ofron siguri ne pune . E lehte per tu perdorur dhe nuk krijon ndjesine e bezdisjen gjate kohes qe ju jeni duke punuar . 

Blerje te sigurta Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Maske Mbrojtese

Be the first to review “Maske Mbrojtese Profesionale | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maske mbrojtese profesionale dyqan taxi online blerje

Maske Mbrojtese Profesionale | Blerje online

1,600 L