Mask per fytyren mbrojtese nga bakteriet, pluhurat | Venitex

390 L

S’ka stok

Karakteristika
  • Filtron 94% te grimcave te ajrit.
  • Produkt i certifikuar.
  • Maske pluhuri e plote FFP2
  • Alternativa me e sigurte dhe me e lire.
KODI: maske-per-fytyren-venitex-m1200c KATEGORIA:

MASK MBROJTESE PER FYTYREN M1200C

Mask Mbrojtese per fytyren nga bakteriet, pluhurat dhe papastertite e ndryshme | Venitex

Maske mbrojtese Venitex nga Delta Plus M1200C eshte ne perputhje me EN149, NISOH dhe N95. E prodhuar nga nje fiber sintetike e bardhe. Respiratoret e saj kane nje dizajn ne forme filxhani me nje kapese metalike per komoditet te perdoruesit. Venitex eshte nje marke e Delta Plus, nje nga prodhuesit dhe shperndaresit kryesore ne Europe PPE.

Mund te perdoret gjithe jeten, mjafton qe ju te kujdeseni per higjenen e saj, mos ta ndotni ne zonen e kontaktit me gojen dhe hunden. Masken sugjerohet ta hiqni dhe ta vendosni duke e kapur te lidhjeset e saj.

Karakteristika
  • Filtron 94% te grimcave te ajrit.
  • Produkt i certifikuar.
  • Maske pluhuri e plote FFP2.
  • Alternativa me e sigurte dhe me e lire.

Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Maske Mbrojtese

Be the first to review “Mask per fytyren mbrojtese nga bakteriet, pluhurat | Venitex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mask mbrojtese per fytyren nga bakteriet venitex

Mask per fytyren mbrojtese nga bakteriet, pluhurat | Venitex

390 L