Makine rroje qethje – Gemei 5 in 1 Groom Kit

2,200 L

S’ka stok

Ne paketim vjen me koka per gjatesi te ndryshme, koke trimer, koke per rruatje, vaj dhe furce pastrimi, si dhe kreher.

KODI: GI-makine rroje qethje-gemei-gm571 Kategori: ,

MAKINE RROJE QETHJE – GEMEI 571

Makine rroje qethje – Gemei 5 in 1 Groom Kit

  • Makine Qethje dhe Rroje Profesionale e projektuar per heqjen, shkurtimin dhe modelimin e flokeve dhe mjekres.
  • Ajo vjen tek ju me 5 koka te levizshme te specifikuara per heqjen e qimeve te vesheve, hundes, mjekres dhe flokeve te te gjitha llojeve te madhesive dhe modeleve.
  • Me tehe te mprehte celik inoksi te cilesise se larte dhe te integruar me cip sigurie antiprerje
  • Nuk irriton, skuq dhe demton lekuren

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Makine rroje qethje – Gemei 5 in 1 Groom Kit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje rroje Gemei 571

Makine rroje qethje - Gemei 5 in 1 Groom Kit

2,200 L