Makine rroje Gemei 595 | Makin Rroje Profesionale ne shitje

1,490 L1,800 L (-17%)

Ka stok

  • Makine Gemei 595
  • Mund te hiqni qimet ne te gjitha pjeset e trupit
  • Deri ne 90 minuta perdorim pas cdo karikimi
  • Thika qe mprihen vete
  • Pastrim i lehte 
  • Rezultate te qendrueshme
  • Tre Koka te ndryshme
KODI: 6957952205950 Kategori: , Etiketime: , , , , ,

MAKINE RROJE GEMEI 595 | MAKINA PER MESHKUJ

Makine rroje per Meshkuj | Makin Profesionale Gemei 595 | Makina Cilesore ne shitje Online | Dyqan Taxi

Te gjithe meshkujt mundohen te gjejne nje makine te pershtatshme per vete, pasi gjate procesit mund te kete edhe irritim te lekures. Makina e rrojes Gemei 595 3n1 eshte e pajisut me nje maje te krijuar enkas per lekure te ndjeshme.

E lehte per tu mbajtur ne dore | Makine rroje GEMEI 595

Nje model i projektuar me zhurme minimale gjate punes.
Dizajni strukturor dhe teknologjia e zgjuar nderthuren sebashku ne kete pajisje.
Koka e prerjes se qimes mund te lahet | Pjesa e argjendte mundeson nje shpejtesi te larte rrotullimi.
Koka ultra e holle per te rruar floket e gjata dhe te shkurta pa probleme.

Makina Gemei | Zgjedhja juaj per nje lekure pa qime

Pas rruajtjes lekura juaj do te jete e bute pavaresisht nese jeni duke u rruajtur ne te thate apo ne te njome.
Tani nuk keni pse te shqetesoheni, fale makines rroje e cila nuk do te demtoje lekuren.
Pajsija mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje.
Ju mund ta perdorni dhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres.
Parandalon irritimin skuqjen dhe rritjen e qimeve ne brendesi
Makine rroje e pershtatshme edhe per femrat

Makine Rroje Profesionale Gemei me performance te larte.

Tehet jane prej nje materiali cilesor per te persosur prerjet .
Skajet e rrumbullakosura mbrojne lekuren tuaj nga acarimi.
Me kete makine rroje ju mund te Personalizoni pamjen sipas deshires tuaj .
Gjithashtu ofron lehtesi ne pastrim.

Pas rrojes mos harroni te aplikoni vajin aloe vera per nje lekure te bute apo kremin aftershave.
Makine rroje Gemei 595 punon me bateri te integruar.
Ajo eshte e pajisur dhe me kabell per karikim
Ju mund ta perdorni kudo Pa pasur nevoje per te kerkuar per priza gjate gjithe kohes.
Mjafton qe ju ta keni karikuar dhe mund te hiqni qimet per disa here

MAKINA RROJE GEMEI | MAKINE PROFESIONALE GM 595

 

Makine rroje per meshkuj gemei dyqan taxi

E LEHTE PER TU PERDORUR
-Makin Rroje e cila eshte perfekte per tu perdorur ne shtepi apo kur jeni me pushime ne plazh e kudo tjeter.
-Eshte kompakte keshtu do te zere shume pak vend ne çanten e tualetit tuaj.
-Heq qimet nen nivelin e lekures pa krijuar skuqje.
-Makine rroje per heqjen e qimeve në të gjithë pjesë të trupit në mënyrë shumë të lehtë dhe më tepër nuk shkakton irritimin e lëkurës.Makine rroje shume e preferuar nga perdoruesit.

Ne Dyqan Taxi do te gjeni makina rroje profesionale ne cmimin me te mire.

 

Makine rroje per meshkuj Gemei Gm 595 DyqanTaxi

 

MAKINE RROJE GEMEI 595 

Perdoret per tu rruajtur, shkurtuar dhe rregulluar qimet.

Krijoni mjekren qe deshironi duke u kujdesur per te perdite

Makine Rroje Profesionale per Meshkuj | Gjithcka qe ju duhet! 

 

Makina rroje Profesionale Gm 595

Karakteristikat 

-E pershtatshme per fytyren .
-Heq qimet e fytures dhe trupit pa lodhje
-E sigurte dhe e shpejte ne perdorim .
-E le lekuren te bute .
-Depilator Ideal per te gjitha llojet e lekures .
-E lehte ne perdorim .
-Perfekte kur udhetoni

MAKINE RROJE PER MESHKUJ GM 595

Makina Rroje GEMEI 595 | Një nga makinat më të mira në treg për të hequr qimet | Ju do të ngeleni gjithmone të kënaqur nga cilesia dhe nga cmimi. Do te gjeni cmimin me te mire te garantuar online.

 

makine rroje gemei gm 595 ekonomike dyqan taxi per meshkuj

 

Specifikat

Performance nga Makine Rroje Gemei 595
Deri ne 90 minuta perdorim pas cdo karikimi
Precision 0.5mm
Gemei 595 | Me thika self-sharpenning
Bateri e Rikarikueshme.
Tensioni: 220-240V

Makin Rroje Gemei 

GEMEI 595 ME 3 KOKA TE NDRYSHME


Blerje Online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online
Ju ofrojme Makine rroje Gemei 595 3n1 ne Shqiperi me dorezim te shpejte Ekspres ne cdo qytet apo fshat

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Gjendja

Lloji

Makina rroje

Gjinia

Meshkuj

Be the first to review “Makine rroje Gemei 595 | Makin Rroje Profesionale ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje per meshkuj Gemei 595 - Gemei 3n1 si te rruajme qimet makine rroje qime depilim depilator higjena mashkullore bli online blerje dyqan taxi

Makine rroje Gemei 595 | Makin Rroje Profesionale ne shitje

1,490 L1,800 L (-17%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat