Makine qethje DSP 90032 ideale per meshkujt | Bli Online

1,700 L

Ka stok

  • Makine rroje e shpejte
  • Pastron ne menyre optimale
  • Manovrohet lehtesisht
  • Perbehet nga tre ngjyra te ndryshme
  • Ka nje fuqi 12W e nje tension AC 220V.
KODI: 9020172900329 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE DSP 90032

Makine qethje DSP 90032 e domosdoshme per stilimin e flokeve te meshkujve. Ajo manovrohet lehtesisht neper floket tuaj sipas deshires suaj. Jep efekt te menjehershem dhe pastrim maksimal.

MAKINE RROJE DSP-BLI ONLINE-DYQAN TAXI

  • Makine rroje e shpejte
  • Pastron ne menyre optimale
  • Manovrohet lehtesisht
  • Perbehet nga tre ngjyra te ndryshme
  • Ka nje fuqi 12W e nje tension AC 220V.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje DSP 90032 ideale per meshkujt | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje elektrike dsp produkt online dyqan taxi

Makine qethje DSP 90032 ideale per meshkujt | Bli Online