Makine depilimi per meshkuj | Micro touch Switch Blade

1,490 L

S’ka stok

Ju merrni pamjen qe deshironi nderkohe qe perdorni kete pajisje revolucionare .

Makine depilimi per meshkuj | Micro touch Switch Blade

Makine depilimi per meshkuj  | Qethje & Rroje | Multi-funksionale | Micro Touch – Porosi online ne Dyqan Taxi .

Makine Micro Touch Switch Blade

Makine depilimi per meshkujt micro touch switchblade dyqantaxi

Nese keni shume floke , qime ne fytyre dhe deshironi te mbani nje ruajtje te paster dhe kur jeni ne udhetime te gjata .
Te gjitha keto mund ti arrini fale kesaj makine depilimi per meshkuj .
Me e kerkuara ne industrine e makinave te depilimit .  Ka nje koke te madhesise se plote qe do te ndihmoje ne mbajtjen e mjekres ne gjatesine qe ju deshironi .
Kjo makine Micro Touch eshte nje sistem i gjithe makinash ne nje produkt te vetem . Ju gjithashtu mund ta perdorni per te shkurtuar floket tuaj , duke  e mbajtur koken paster dhe  te dukeni mire .
Per nje lekure te ndjeshme , si te pjesa e vesheve ose vetullat etj kjo makine depilimi ka nje drite te montuar shoqeruar me prekje sensuale . Nuk e irriton lekuren . 

Ju merrni pamjen qe deshironi nderkohe qe perdorni kete pajisje revolucionare .

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Makine depilimi per meshkuj | Micro touch Switch Blade”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine depilimi pe rmeshkuj multifunksionale wthje rroje micro touch switch blade online porosi dyqan taxi

Makine depilimi per meshkuj | Micro touch Switch Blade

1,490 L