Litar kercimi per ushtrime fizike ne shitje – Bli Online

590 L

Ka stok

  • Litar me material najloni dhe plastike.
  • Ngjyre blu.
  • Paloset.
  • Perdore ne palester,shtepi apo natyre.
  • Perfitime te medha kardio vaskulare.
KODI: ECC-20620-0260 Kategori: ,

LITAR KERCIMI PER USHTRIMET FIZIKE

LITAR HEDHES PER STERVITJE | BLI ONLINE | DYQAN TAXI
Per te gjitha ata qe jane te dashuruar me palestren dhe duan te mbajne gjithe kohen trupin te tonifikuar dhe muskujt ne aktivitet ky litar eshte ai qe ju duhet. Përdorimi i ketij litari hedhes ka perfitime mjaft te mira kardio vaskulare. Trupi juaj ka per t’ju falenderuar pasi ju ta perdorni shpesh dhe ta beni pjese te aktivitetitt tuaj fizik.

LITAR HEDHES PER STERVITJE | BLI ONLINE

litar kercimi per stervitje bli online dyqan taxiSapo te filloni te perdorni kete litar me nje ushtrim te thjeshte do te vini re perfitime fantastike.
Ky litar ka nje cilesi teper te larte duke u perbere prej naljoni dhe dorezat plastike qe nuk e lejojne litarin te rreshqas prej djersitjes
nga duart tuaja.
Ai është ideaur per te perballuar terheqjet dhe perkuljet gjithashtu është dhe mjaft i shpejtë.
Përdorimi i ketij litari kercimi ka perfitime mjaft te mira dhe te nevojshme kardio vaskulare.
Ai ka nje qendrueshmeri te larte dhe mund ta perdorni per nje kohe te gjate ne palestren tuaj.
Litari mund te paloset duke e bere shume te thjeshte dhe praktik per t ‘u marr me vete kudo.
Pervec ushtrimeve kete litar mund ta perdorni edhe per lojera te ndryshme.
Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Ngjyra

Lloji

litar per stervitje

Be the first to review “Litar kercimi per ushtrime fizike ne shitje – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

litar kercimi per stervitje bli online dyqan taxi

Litar kercimi per ushtrime fizike ne shitje - Bli Online