Leter murale 3D | Letra ne formen e tulles – Bli Online

490 L

Ka stok

  • Leter moderne per murin ne formen e tullave.
  • Ngjitet shume lehte dhe pastrohet me leter gjysem te lagur.
  • Permasat : 77x70cm.
  • Mbron muret nga lageshtira.
  • Jep nje pamje me te bukur dhe moderne ambientit tuaj.
KODI: ECC-20620-043 KATEGORIA:

LETER MURALE 3D | LETRA NE FORMEN E TULLES

LETER MURALE PER CDO AMBIENT – LETRA MURI 3D KUNDER LAGESHTIRES

Sherben per dekorimin e cdo ambienti duke e transformuar pamjen e tij.

Ambjenti juaj sapo te jete veshur me kete leter murale do te duket sikur keni vendosur tulla te vërteta, pasi jep nje efekt vizual shume real.

LETER MURALE 3D

Dallohet per prakticitetin dhe ngjitjen lehtesisht ne mure.leter muri ne forme tulle bli online dyqan taxi

Kjo leter murale eshte perfekte sepse mbron muret nga lageshtia dhe nuk e lejon te dale ne siperfaqen e murit qe sigurisht duket jo e kendshme dhe e demton shtepine.

Mund ta pastroni lehte, me nje leter te thate ose gjysem te lagur.

Mund ta vendosni ne cilindo kend qe deshironi pasi keni mundesine qe ta prisni me gershere dhe t’i jepni formen qe deshironi.

Ju mund të montoni vete letren murale pasi nuk nevojitet ndihme për të , ngjitet lehtesisht fale ngjiteses qe ka vetë.

Me kete leter muri do të jeni të sigurtë per pamjen e bukur apo izolimin e murit te shtepise suaj.

Ideale per t’u perdorur ne shtepi, zyre apo biznese te ndryshme.

Mbulon nje siperfaqe rreth 70x77cm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Ngjyra

Lloji

leter murale

Be the first to review “Leter murale 3D | Letra ne formen e tulles – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leter muri ne forme tulle bli online dyqan taxi Letra murale 3d

Leter murale 3D | Letra ne formen e tulles - Bli Online

WhatsApp chat