Leagoo Z6 Mini | Smartphone | 8GB ROM | 1GB RAM

5,500 L

S’ka stok

Specifikat Smartphone | Leagoo 

Modeli: Z6 Mini
Dimensionet: 143,65 mm x 72,65 mm x 9.9 mm
Pesha: 150gr
Ekrani: 4.97inch
CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7
RAM: 1GB
ROM: 8GB
Leagoo Z6 Mini me Sistem Operativ: Android 7.0 Nougat
Kamera: 2MP
Dual Sim
Bateria: 2000mAh

 

LEAGOO Z6 MINI

Leagoo Z6 Mini | Smartphone | Dyqan Taxi | Blerje online

Dizajn inovativ | Modern dhe elegant

Bejeni jeten tuaj me te ndritshme, me te gjalle!

Ju lejon te perdorni 2 karta SIM.
Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni.
Kontaktet e punes dhe personale ne nje smartphone te vetem.

Smartphone Leagoo Z6 me ekran 4.97inch.
Futni ne brendesi te miliona ngjyrave.
Humbisni ne boten virtuale plot ngjyra,me prane natyrales.
Shtresa transparente e qendrueshme  mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate. Ndricimi i ekranit mund te jete automatik ose manual. Automatik ndryson ne varesi te ambjentit ku ju do te jeni dhe manual e pershtasni ju sipas nevojave tuaja.

Kurre mos lejoni qe bateria e nje telefoni te nderprese argetimin.
Bateri me kapacitet te fuqishem e cila siguron performance te larte.
Mund te qendroje per nje kohe te gjate ndezur.
Teknologjia e kursimit e cila perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise. Bateria e tij nuk fle kurre. Sidomos ne castet kur ju duhet me se shumti.

Kamera e cila kap imazhe te hollesishme.
Ruani cdo kujtim tuajin foto,video dhe cdo dokument tuajin. Ndani cdo gje me miqte tuaj nese deshironi.

LEAGOO Z6 MINI

Leagoo Z6 Mini Dyqan Taxi Shitje Online


Specifikat

Dimensionet: 143,65 mm x 72,65 mm x 9.9 mm
Pesha: 150gr
Ekrani: 4.97inch
CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7
RAM: 1GB
ROM: 8GB
Sistem Operativ: Android 7.0 Nougat
Kamera: 2MP
Dual Sim
Bateria: 2000mAh


Blerje online Leagoo ne  Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online ne Shqiperi!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Leagoo Z6 Mini | Smartphone | 8GB ROM | 1GB RAM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Leagoo Z6 Mini Smartphone Dyqan taxi blerje online

Leagoo Z6 Mini | Smartphone | 8GB ROM | 1GB RAM

5,500 L