Leagoo M9 | Smartphone | 16GB ROM | 2GB RAM

9,000 L

S’ka stok

M9 | Smartphone Leagoo me ekran 5.5inch.
Futni ne brendesi te miliona ngjyrave.
Humbisni ne boten virtuale plot ngjyra,me prane natyrales.
Shtresa transparente e qendrueshme  mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate.

KODI: LEAG-05 Kategori: , , , Etiketime: , ,

LEAGOO M9

Leagoo M9 | Smartphone | 16GB ROM | 2GB RAM | Dyqan Taxi | Bli online

Dizajn inovativ do te terheqe vemendjen tuaj qe ne shikimin e pare | Modern dhe elegant!

Bejeni jeten tuaj me te ndritshme, me te gjalle!

Ju lejon te perdorni 2 karta SIM pa qene e nevojshme te perdorni dy telefona te ndryshem. Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni.
Kontaktet e punes dhe personale ne nje smartphone te vetem.

M9 | Smartphone Leagoo me ekran 5.5inch.
Futni ne brendesi te miliona ngjyrave.
Humbisni ne boten virtuale plot ngjyra,me prane natyrales.
Shtresa transparente e qendrueshme  mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate.

Kurre mos lejoni qe bateria e nje telefoni te nderprese argetimin.
Bateri me kapacitet te fuqishem e cila siguron performance te larte.

LEAGOO M9 SMARTPHONE

Leagoo M9 ne Shitje Dyqan Taxi Shqiperi

Mund te qendroje per nje kohe te gjate ndezur.
Teknologjia e kursimit e cila perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise. Nje bateri e cila nuk do t’iu lere kurre ne balte.

Kamera e cila kap imazhe te hollesishme | Selfie 5+2MP ( Dual Kamera)

Gjithashtu perdoret dhe per selfiet. Ndajini ato me miqte ne rrjetet sociale. Merrni komentet me te mira per to.

Specifikat Smartphone | Leagoo 

Modeli: M9
Dimensionet: 71.2mm*148.0mm*9.5mm
Pesha: 153gr
Ekrani:5.5 inch
CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Leagoo M9 me Sistem Operativ: Leagoo OS 3.0 Lite (Android 7.0 Nougat)
Kamera: 8+2MP
Selfie: 5+2MP
Dual Sim
Bateria: 2850 mAh


Bli online ne Dyqan Taxi – Blerje online ne Shqiperi ne Qendren me te Madhe Tregtare

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Leagoo M9 | Smartphone | 16GB ROM | 2GB RAM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Leagoo M9 smartphone Blerje online dyqan Taxi

Leagoo M9 | Smartphone | 16GB ROM | 2GB RAM

9,000 L