Leagoo ELITE 6 – Best Specifications SmartPhone

9,000 L

S’ka stok

KODI: leagoo-elite 6 Kategori: ,

LEAGOO ELITE 6 – SMARTPHONE

Leagoo ELITE 6 – Best Specifications SmartPhone

 • Gjendja: E re
 • Marka: Leagoo
 • Modeli: ELITE 6
 • Me 2 karta SIM: Micro-SIM , Mini SIM
 • Sistemi operativ: Android 5.1 Lollipop
 • RAM: 1 GB
 • ROM: 8 GB
 • Ekrani: 4.5 inch,854 x 480 megaPixel
 • Frekuenca: 2G: GSM 850/900/1800 / 1900MHz 3G: WCDMA 900 / 2100MHz (850/1700 / 1900MHz) 4G: 800/900/1800/2100 / 2600MHz (Band 1,3,7,8,20)
 • Bluetooth, WiFi dhe GPS
 • Bluetooth: 4.0 V
 • WiFi: b,g,n/ Wi-Fi Hotspot
 • USB: 2.0 Micro USB
 • Me dy kamera, para dhe pas: Kamera e pasme 5.0 MP – Kamera e përparme 3.0 MP
 • E integruar me sensorin e dritës dhe sensorin i afërsisë
 • Bateria: Li-Ion – 2200mAh
 • Dimensionet: 131.1 x 65.8 x 8.9 mm
 • Pesha: 112 gr

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Be the first to review “Leagoo ELITE 6 – Best Specifications SmartPhone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Leagoo ELITE 6

Leagoo ELITE 6 - Best Specifications SmartPhone

9,000 L

WhatsApp chat