Leagoo D2 | Celulare | Black | Dual Sim

2,500 L

S’ka stok

Specifikat | Celulare Leagoo

Marka: Leagoo
Rrjeti: 
2GB
Dual Sim

Ekrani: 2.4inch
Sistemi operativ: Android
RAM: 32MB
ROM: 32MB
Bateria: 1700mAh

KODI: LEAG-08 Kategori: , , Etiketime: , ,

LEAGOO D2

Leagoo D2 | Celulare | Blerje online & te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Nje nga telefonat me te lire klasike me butona.
Ofron hapesire per dy karta. Ju mund te ruani kontaktet personale dhe ato te punes ne nje telefon.
Nuk eshte me e nevojshme te mbani 2 telefona dhe te jeni gjithmones te kujdesshem.

Leagoo D2 ka kamera e cila ju ndihmon te ruani pamjet qe deshironi te ngelen per nje kohe te gjate ne memorien tuaj.
Kamera per te kapur aventurat tuaja.
Me kameren e pasme te integruar 1.3MP, nuk do te humbisni asnje moment. Gjithashtu ka aftesine per te regjistruar video.
Mbani kujtimet tuaja me te mira ne cdo cast prane vetes.

Celulare i pajisur me Bluetooth dhe eshte teper i lehte ne perdorim.
Dizajni i tij siguron qe te pershtatet mire dhe te mos rreshqase nga dora.
Shume praktik per rutinen tone te perditshme. Nje bateri e cila nuk dorezohet lehte. Me ju ne cdo cast. Nese jeni te lodhur nga telefonat te cilet lene bisedat tuaja pergjysme. Ju sigurojme qe me kete telefon kjo gje nuk do te ndodh asnjehere. Nje bateri e fuqishme e cila punon dhe kur baterite tuaja fiken.

D2 ka nje ekran 2.4inch me ngjyra dhe ikona te vendosura ne menyre te thjeshte per orientim te lehte gjate perdorimit te telefonit. Shkronja dhe numra lehtesisht te dallueshem nga cdo moshe.

CELULARE LEAGOO D2

Leagoo Shqiperi D2 Tirane Shitje Online

Specifikat

Marka: Leagoo
Rrjeti: 
2G
Dual Sim

Ekrani: 2.4inch
RAM: 32MB
ROM: 32MB
Bateria: 1700mAh


Blerje online te sigurta vetem ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Leagoo D2 | Celulare | Black | Dual Sim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Leagoo D2 celulare dyqan taxi online blerje

Leagoo D2 | Celulare | Black | Dual Sim

2,500 L