Leagoo Alfa 8 | Black Smartphone | 8GB ROM

5,500 L

S’ka stok

Specifikat | Leagoo Alfa 8

 • Marka:Leagoo
 • Modeli:Alfa 8
 • CPU:Quad Core, 1.3GHz 32-bit processor
 • Kamera:5MP
 • Smartphone me  Selfie:2MP
 • RAM:1GB
 • ROM:8GB
 • Ekrani:4.0inch
 • Dimensionet: 154.6 x 77 x 8.9 mm
 • Bateria:1600mAh
 • Sistemi Operativ:LEAGOO OS 1.1 based on AndroidLollipop
KODI: LEAG-04 Kategori: , , Etiketime: , , ,

LEAGOO ALFA 8

Smartphone Leagoo Alfa 8 | Black | 8GB ROM | Dyqan Taxi | Bli online

Dizajn inovativ do te terheqe vemendjen tuaj qe ne shikimin e pare. Nje telefon modern dhe elegant per ju.

Bejeni jeten tuaj me te ndritshme, me te gjalle !

Ju lejon te perdorni 2 karta SIM pa qene e nevojshme perdorimi i dy telefonave.
Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni.
Kontaktet e punes dhe personale ne nje smartphone te vetem.

SMARTPHONE LEAGOO ALFA 8

Leagoo Alfa 8 Shqiperi Dyqan Taxi

Ekran 4inch.
Futni ne brendesi te miliona ngjyrave.
Humbisni ne boten virtuale plot ngjyra, me prane natyrales.
Shtresa transparente e qendrueshme  mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate. Ndricimi i tij mund te jete automatik ne funksion te ambjentit ku ju do te jeni ose automatik.

Kurre mos lejoni qe bateria e nje telefoni te nderprese argetimin.
Bateri me kapacitet te fuqishem e cila siguron performance te larte.
Celulari Leagoo A8, mund te qendroje per nje kohe te gjate ndezur.
Teknologjia e kursimit e cila perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise.

Kamera e cila kap imazhe te hollesishme | Selfie 2MP

Gjithashtu perdoret dhe per selfiet.

Leagoo Alfa 8

Specifikat

 • Marka:Leagoo
 • Modeli:Alfa 8
 • CPU:Quad Core, 1.3GHz 32-bit processor
 • Kamera:5MP
 • Smartphone me  Selfie:2MP
 • RAM:1GB
 • ROM:8GB
 • Ekrani:4.0inch
 • Dimensionet: 154.6 x 77 x 8.9 mm
 • Bateria:1600mAh
 • Sistemi Operativ:LEAGOO OS 1.1 based on Android Lollipop

Bli online ne Dyqan Taxi – Blerje online ne Shqiperi ne Qendren me te Madhe Tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Leagoo Alfa 8 | Black Smartphone | 8GB ROM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leagoo alfa 8 smartphone blerje online dyqan taxi

Leagoo Alfa 8 | Black Smartphone | 8GB ROM

5,500 L