Kufje me bluetooth Mini | Konfulon BT 01

1,490 L

Ka stok

  • Kufje te reahatshme per perdorime afatgjata.
  • Dizajn i pershtatshem me formen e veshit.
  • Komunikoni lirshem dhe ne castet kur jeni te ngarkuar me pune.
  • Lidhje me bluetooth e qendrueshme.
  • Komunikim i paster dhe pa zhurme.
KODI: kufje-me-bluetooth-konfulon-bt-01 Kategori: , , ,

Kufje me bluetooth Mini | Konfulon BT 01

Kufje me bluetooth Mini | Konfulon BT 01

  • Kufje te reahatshme per perdorime afatgjata.
  • Dizajn i pershtatshem me formen e veshit.
  • Komunikoni lirshem dhe ne castet kur jeni te ngarkuar me pune.
  • Lidhje me bluetooth e qendrueshme.
  • Komunikim i paster dhe pa zhurme.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Kufje me bluetooth Mini | Konfulon BT 01

Kufje me bluetooth Mini | Konfulon BT 01

WhatsApp chat