6953156273900

1,600 L

Ka stok

KODI: Kufje Baseus Encok H06 Kategori: , , ,

KUFJE BASEUS ECOK H06

Kufjet Encok H06 përfaqësojnë një stil dhe dizajn shume elegant i cili pershtatet me se mire me anatomine e veshit, pa rijuar bezdisje.

Dizajni anësor është krijuar për t’i ofruar komoditet të lartë përdoruesit pa u frikësuar se kufjet do të bien në mënyrë të papërshtatshme.

Kufje me efekt tingulli tre dimensional

Me një kënd të pjerrët 60 gradë dhe thellësi 6 mm, dimensionet janë formuar në mënyrë të përkryer për të siguruar bllokimin e zhurmës te padëshiruar mjedisore. Keshtu do te degjoni muziken tuaj te preferuar me tingujt me te qarte.

Çdo kufje ka nga 3 ndarje  të zërit të cilat janë pozicionuar posaçërisht për të krijuar një efekt delikat tre dimensional.

Dizajni ergonomik i kufjeve përcaktohet nga gjeometria e veshit që i bën ato më të rehatshme sesa kufjet tradicionale, rrethore.

Diafragma me rezolucion të lartë siguron efekte të fuqishem basi.

Një rrjet zvogëlues i zhurmës ofron një interval të butë mesatar.

Fishat jane te prodhuar duke përdorur tela a Armor Mainline dhe TPE për një përfundim ultra të veshur me rezistence te larte dhe të qëndrueshme.

I pajtueshëm me pajisjet  Aux 3.5 mm.

Specifika

Marka: Baseus

Modeli: H06

Lloji i kufjeve: Kufje me tela

Materiali: Alumini + ABS + TPE

Frekuenca: 20 – 20000 Hz

Pengesa: 32 Ohm

Gjatësia e kabllit: 1.2M

Pesha: 14 g

Be the first to review “6953156273900”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu