KT-012 | Pompe Uji Automatike | Electric Water Pump

1,200 L

Ka stok

  • Modeli: KT-012
  • Menyra e funksionimit: mekanike
  • Tensioni i vleresuar: 5 (V)
  • Fuqia : 4 (W)
  • Frekuenca : 50 (Hz)
KODI: KT-012 Kategori: , ,

POMPE UJI ELEKTRIKE – KT 012

POMPA E UJIT – ELECTRIC WATER PUMP

Pompe uji ideaur per prodhimin e ujit te shendetshem per ju dhe te gjithe pjestaret e familjes suaj. Tashme nuk keni pse te shqetesoheni me per bakteret apo mineralet e tjera te demshme per organizmin tuaj.

Ajo vjen me nje dizajn te vogel, praktik dhe shume te lehte ne perdorim por me nje funksion te madhe qe eshte pikerisht prodhimi i ujit te paster dhe me cilesine maksimale te tij.

Kjo pompe eshte e perbere nga drita LED te cilat duken me syrin e lire sepse kane nje shkelqim goxha te konsiderueshem. Pompa e ujit punon me bateri dhe eshte e rikarikueshme.

Ajo mund te punoje 3-4 ore pa karikim ne menyre te panderprere.

C’ka e bene kete pompe shume fantastike dhe qe nuk duhet t’i mungoje kuzhines tuaj ne asnje menyre nese deshironi qe te lehtesoni punen tuaj ne kuzhine dhe te ruani shendetin tuaj dhe te familjareve tuaj.

SPECIFIKAT 

Modeli: KT-012water pump kt 012 uji produkt online dyqan taxi

Menyra e funksionimit: mekanike

Tensioni : 5 (V)

Fuqia : 4 (W)

Frekuenca e vleresuar: 50 (Hz)

Ngjyrat: E bardha, e Zeza

Madhesia: 130 * 75 mm

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Be the first to review “KT-012 | Pompe Uji Automatike | Electric Water Pump”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

water pump kt 012 uji produkt online dyqan taxi

KT-012 | Pompe Uji Automatike | Electric Water Pump

WhatsApp chat