Krem per hemoroide | Stop hemoroidet e jashtme | Bli Online

1,200 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Lufton hemoroidet
Produkt Natyral
Pa efekte anesore

KREM PER HEMORROIDE – HEMOROIDE

Krem per Hemoroide | Hemoroidet e jashtme ne Shtatezani | Hemorroidet Simptomat Trajtimi dhe Kurimi i tyre

Nëse jeni në dhimbje nga hemoroidet nga ushqimet e thata, pije apo dhe të pas lindjes mund të përdorni kremin Himomed si një qetësues dhe shërues që do të jetë efektiv ne luftimin e hemoroides e cila nuk ju lejon te jeni 100% ne forme.
Nje Ilac shume me efektiv se nga shumë kremera të tjera.

Hemoroide Krem Ilac per Hemorroide dhe Hemoroidet ne Shtatezani

Nuk mund te uleni, ndjeni dhimbje ne vendet intime, duhet të shkoni në tualet dhe është e padurueshme nga dhimbja?
Ka gjasa te vuani nga hemoroidet dhe keni nevoje per :

Krem per Hemoroidet e jashtme

Keto pjese te vogla te trupit qe ju shkaktojne dhimbje | hemoroidet janë një sinjal |
Tregojne se rreth 50% e njerezve te pakten nje here ne jete kane pasur dhimbje te shkakruara nga Hemorroidet e jashtme ose te brendshme | Ato shaqen ne fryrje të enëve të gjakut dhe me raste ne ngjyrë të kuqe

Krem per Hemoroide Hemorroidet Hemorroide Dyqan Taxi Online Shop

 

 

Ne fakt, ne te gjithe kemi Hemoroide gjate gjithe kohes si pasoje e ushqimit te thate apo gjendjes se ndryshme shendeteso
Hemoroidet Jane nje grup i vogel i venave nen membranat e mukozes qe qendrojne rreth rektumit dhe anusit.
Keto behen problematike kur venat marrin fryme shpesh here si rezultat i presionit te madh.
Hemoroidet
paraqesin vena te enjtura te cilat paraqiten ne dhe rreth anusit dhe ne pjesen e poshtme te rektumit.

Faktoret e cilet shkaktojne | Hemoroidet e jashtme | Kurimi i hemoroideve

Shkaktare per paraqitjen e tyre eshte ulja e vazhdueshme ne karrige, alkooli, ushqimi, pikantet etj.
Hemoroidet gjate shtatezanise
Ndersa mund te paraqiten tek grate shtatzane, faktoret gjenetike, plakja, karriget e forta, koha e gjate (kaps), diareja,ndejtje e vazhdueshme ulur ne tualet, infeksione anale, etj.
Grate shtatzena Mund te kene hemorroide 6 muajt e fundit te shtatezanise | Hemoroidet ne Shtatezani |
Hemoroidet | Mund te jene Te brendshme ose Të jashtme
Ky problem mund te jete shpesh i dhimbshem por zakonisht nuk eshte serioz.
Gjithsesi ka raste kur nevojitet për të ndërhyrë për pastrimin e hemoroideve

CFARE JANE HEMORROIDET E JASHTME | TRAJTIMI I TYRE

Krem per Hemoroidet hemorroidet hemorroide e jashtme porosi online dyqan taxi

Mos hezitoni te perdorni | Krem per Hemoroide | HIMOMED | – | Ilac i testuar 100% | Krem per Hemoroidet e jashtme

Eshte | Teresisht Natyral | Himomed, ndihmon ne eliminimin e teresishem te hemoroideve pa patur nevoje per ndonje ndihme nga mjeku apo operacion tjeter.
Ndonjehere kombinimi teknikave rregulluese si sporti dhe ushtrimet jane menyra qe nxit kurimin e tyre me shpejt se normalisht.
Shpesh behen problematike per shkak se shkaktojne dhimbje. Veshtiresi ne veprimtarine e Anusit dhe daljen jashte.
Keto simptoma janë të bezdisshme se shpesh shkaktojne edhe gjakderdhje apo dhimbje e kruajtje te forta,

HIMOMED ILAC PER HEMOROIDE | Krem per Hemoroidet e Jashtme

Cfare Jane hemorroidet e jashtme, Trajtimi dhe kurimi i tyre

PERDORIMI i KREMIT PER HEMOROIDE

Perdoret dy deri tre here ne dite.
Marrim pambuk te paster, Hedhim krem per hemoroide dhe Nga jashte lyejme pjesen e anusit ku edhe del jashte zorra e infektuar me hemoroide.
Efektet e dukshme brenda 5-10 dite -ve.

Mos hezitoni te trajtoni kete problem shendetesor pasi indiferenca e perkeqeson gjendjen.
Ndiqeni qe ne hapat e para sepse pas disa kohes gjendja e tyre perkeqesohet dhe ne disa raste nevojitet nderhyrje kirurgjikale.
Kremi Himomed per Hemorroidet eshte nje ilac i testuar ne luftimin e Hemorroideve te jashte dhe atyre te brendshme.

Ky produkt eshte i testuar Dermatologjikisht dhe shume efikas per te luftuar Hemorroidet
Vjen per ju ne nje | Paketim praktik dhe 100% i sigurte me permbajtje te nje Cilesie te larte.
Kura me e mire per trajtimin e Hemorideve | Produktet me te Shitur |

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.

Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojiten per Shendetin Tuaj
Te gjitha produktet tona jane te nje Cilesie te larte dhe me Cmimet me konkuruese ne treg.

Produkte te Kujdesit Personal | KREM PER HEMOROIDE HIMOMED | Hemoroidet ne Shtatezani
Blerje online te Sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi |

HIMOMED HEMORRHOIDS CREAM | HEMANI 
Natural herbal Cream used external Hemorrhoids
Aplikoni 2-3 here ne dite lokalisht me nje pambuk te paster


| Paketim i mbyllur per 100% privatesi |
Porosia vjen e mbyllur dhe askush nuk e di permbajtjen e saj.

Detaje Produkti

Pesha 0.03 kg
Lloji

Kremra

Vleresim mesatar

5.00

02
( 2 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

2 Vleresime per kete produkt

  1. 02

    nga Suela Shino

    I vetmi krem qe me qetesoi nga ky problem

  2. 02

    nga Genti Qako

    Fiks per shqiptaret

krem per hemoroide hemorroidet hemorroide kurimi simptomat ne shtatezani shero hemoroidet e jashtme dyqan taxi hemorroide himomed ilac

Krem per hemoroide | Stop hemoroidet e jashtme | Bli Online

WhatsApp chat