Korse per grate shatezena | Brez per gra shtatezena

2,900 L

S’ka stok

Dizajnuar qe te vishet cdo dite gjate aktivitetit fizik . Nuk keni perse te kufizoni aftesite tuaja gjate kohes qe vishni kete brez .
Korse per grate shtatezena perbehet nga nje material i bute , i cili ju lejon ta mbani veshur dhe poshte rrobave tuaja pa ju shqetesuar .

KODI: korse-per-gra-shtatezena Kategori: , Etiketime: , ,

Korse per grate shatezena | Brez per gra shtatezena

Korse shtatezanine | Support Corset | Brez shatezanie- Porosi online ne  Dyqan Taxi .

KORSE PER SHTATEZANI

Brez shtatezanie , lehteson dhimbjet e fundshpines gjate shtatezanise duke suportuar pjesen e mesit dhe abdominale .

Korset per gra shtatezane Pregnancy Corset bli online porosit dyqantaxi

Nje produkt shume i mire per tiu cliruar sadopak nga dhimbja e legentit , dhe duke minimizuar tendosjen kurrizore .
Dizajnuar qe te vishet cdo dite gjate aktivitetit fizik . Nuk keni perse te kufizoni aftesite tuaja gjate kohes qe vishni kete brez .
Korse per grate shtatezena perbehet nga nje material i bute , i cili ju lejon ta mbani veshur dhe poshte rrobave tuaja pa ju shqetesuar . Materiali elastik ju mundeson nje shtrirje te brezit  ne permasat qe ju deshironi .
Ju mund ta vishni kete brez shtatezanie gjate gjithe periudhes se shtatezanise .

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Be the first to review “Korse per grate shatezena | Brez per gra shtatezena”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse per grate shtatezena dyqan taxi brez shtatezanie

Korse per grate shatezena | Brez per gra shtatezena

2,900 L