360 grade Korse Genie Slim Panties | Brez Korse

990 L2,490 L (-60%)

Ka stok

Materiali | 90% Najlon | 10% Material Elastik
Mbulon te gjithe Belin dhe Barkun
Pa zinxhira apo grepa shqetesues
Pluhur Fleksibel e cila ju mban te fresket dhe te thate
Mund te lahen ne makine larese (lavatrice) ose me dore.

KODI: korse-genie-slim-panties-360 Kategori: , , Etiketime: , , ,

GENIE SLIM PANTIES | 360 GRADE

Korse Genie Slim Panties | 360 grade | Brez Korse Mikrofiber | Slim Body | Dyqan Taxi 

Veshje me forme revolucionare | 360 grade

Ju ofron komoditetin dhe lirine e te brendshmeve normale.
Kane nje panel kompresimi 360grade ekstra te gjere dhe te larte.
Ju jep formen qe ju ben te dukeni shkelqyeshem.
Dizajnuar me permbajtje silikoni dhe kjo i jep mundesine te mos rreshqasin.

genie slim panties ne dyqan taxi korse

Humbisni peshe pa u munduar me ushtrime te renda fizike!

Brez dobesimi 360grade ju ndihmon te humbisni peshe.
Holloni belin dhe barkun duke rritur temperaturen e trupit.
Brezi eshte i pershtatshem per tu perdorur cdo dite.
Perbehet nga nje material i bute dhe i lehte.
Keshtu ju do te keni mundesine ta vishni poshte rrobave dhe nuk do te duket.

Do te harroni se i keni veshur | Korse Genie Slim

Rrobat shkojn me se miri siper saj dhe format e trupit tuaj jane me te theksuara.
Humbisni 4 here me shpejte ne krahasim me veshjet e tjera.
Kur jeni duke ecur apo duke kryer ushtrime te ndryshme fizike.

 Korse Genie Slim | 360 grade jane projektuar duke pasur parasysh karakteristikat. e vecanta te trupit te femres. Mbulojne  pjeset me te veshtira te barkut dhe ju bejne te dukeni me bark te sheshte dhe elegante.
Është një zgjidhje shumë e mirë për gratë që duan të fshehin barkun. 

Avantazhe | Korse Genie Slim

-Dobeson dhe rimodelon belin, gjithashtu i jep dhe forme te pasmeve.
-E rehatshme
-Do të ndihmojë dhe në qëndrimin drejtë
-Nuk duket poshte rrobave.
-Thekson format e trupit
-Djeg Kalorite e panevojshme te trupit tone

Korse Genie Slim Mikrofiber 360grade | Slim Body me material elastik
Edhe pas perdorimit ose larjes duket njesoj si ne fillim | Nuk e humbet elasticitetin .
Sugjerohet te perdoret  kur jeni ne levizje ose beni ushtrime qe te kete rezultate.
Mund ta vishni cdo dite.
Korse e cila nuk do te jete nje ndjenje bezdie kur ta mbani veshur.
Teper e rehatshme dhe ju mban te thate ndryshe nga korset e tjera te cilat mbajne lageshtiren

genie slim panties ne dyqan taxi

Specifikat | Korse Genie Slim Panties

Materiali | 90% Najlon | 10% Material Elastik
Mbulon te gjithe Belin dhe Barkun
Pa zinxhira apo grepa shqetesues
Pluhur Fleksibel e cila ju mban te fresket dhe te thate
Mund te lahen ne makine larese (lavatrice) ose me dore.

Do Diet And Exercise | Burn Calories Burn fat Lose Weight Loss
Avoid Processed Foods 


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem prane | Dyqan Taxi 
Qendra me e madhe Tregtare online.
Kontaktoni ne | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Be the first to review “360 grade Korse Genie Slim Panties | Brez Korse”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse genie slim panties 360 dyqan taxi online blerje slim body

360 grade Korse Genie Slim Panties | Brez Korse

990 L2,490 L (-60%)

Shto ne Shporte