Korse Dobesimi Hot shapers Per Belin | Brez per femra

990 L

Ka stok

Brez korse Hot shapers ,  rimodelim beli .
Perdoret dhe nga meshkujt dhe nga femrat .
Humbisni peshe pa u munduar me ushtrime te renda fizike .

KODI: hot-shapers-brez-beli Kategori: , , Etiketime: , ,

KORSE PER BELIN | HOT SHAPERS

Korse Hot Shapers Per Belin | Brez Dobesimi per Femra | Dobesim i shoejte Slim Body | Dyqan Taxi

BREZ KORSE DOBESIMI PER BELIN | HOT SHAPERS

Korse per belin Brez per femra dobesim slim body dyqan taxi

Perdoret dhe nga meshkujt dhe nga femrat .
Humbisni peshe pa u munduar me ushtrime te renda fizike me kete korse dobesimi.
Brez dobesimi me teknologji Nanoflex ju ndihmon te humbisni peshe , holloni  belin dhe  barkun  duke rrit temperaturen e trupit .

DOBESOHU LEHTE

Humbisni peshe 4 here me shpejt kur jeni duke ecur apo duke kryer ushtrime te ndryshme fizike ne krahasim me veshjet e tjera.
Brezi eshte i pershtatshme per tu perdorur çdo dite .
Teknologjia Nanoflex rrit temperaturen e trupit dhe ju ndihmon te djersisni sa me shumë gjate kohes qe jeni duke u stervitur, ecur, vrapuar etj
Brez dobesimi i cili  qendron i thate gjate gjithe kohes qe ju digjni kalori.

BREZ DOBESIMI PER FEMRA

Korse dobesimi e markes me te njohur Hot Shapers

Materiali Neotex eshte i bute dhe i lehte, keshtu qe ju do te keni mundesine te vishni ate poshte rrobave dhe nuk do te duket. Nje Brez per dobesim i cili funksionon duke rritur temperaturen e trupit.

Menyra me e lehte per te humbur disa kg ne menyre me te lehte, pa dhimbje .

KORSE PER FEMRA ME NEOTEX

Perdoreni gjate gjithe kohes edhe duke u ushtruar per me shume rezultat. 

weight loss | Lose some weight with this hot belt body shaper


Porosit Korse per Belin per nje Body Slim | Femra | ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Be the first to review “Korse Dobesimi Hot shapers Per Belin | Brez per femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse hot shapers per femra dyqan taxi online porosi brez korse slim body

Korse Dobesimi Hot shapers Per Belin | Brez per femra