Kompresor per makina me 2 Cilindra | Air Compresor

3,500 L

S’ka stok

Specifikimet Teknike | Kompresor Ajri per makina me 2 cilindra 
Tensioni: 12 V
Fuqia: 300 W
Pesha e produktit: 3.5kg
Enerigjia Maksimale: 30 A
KODI: kompresor-me-dy-cilindra KATEGORIA:

KOMPRESOR AJRI PER MAKINA ME 2 CILINDRA

Kompresor Ajri per makina me 2 cilindra | Air Compresor

Kompresor Ajri per makina me 2 cilindra  ndertuar me nje rotor te shpejtesise se larte. Fuqi  e larte levizje me 88 fije celiku. 

Specifikimet Teknike 
Tensioni: 12 V
Fuqia: 300 W
Pesha e produktit: 3.5kg
Enerigjia Maksimale: 30 A

Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kompresor Makine

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

kompresor ajri per makina me 2 cilindra

Kompresor per makina me 2 Cilindra | Air Compresor

3,500 L

WhatsApp chat