Kompresor Ajri Portativ per makina | Portable Air Compresor

2,200 L

Ka stok

Ky kompresor Ajri portativ eshte menyra me e mire, e thjeshte dhe e shpejte per te mbushur gomat tuaja. Automatikisht ndalon ne momentin qe goma juaj do te jete mbushur.

KODI: 1301202001 Kategori: , ,

KOMPRESOR AJRI PORTATIV

Kompresor Ajri Portativ | Portable Air Compresor

Ky kompresor Ajri portativ eshte menyra me e mire, e thjeshte dhe e shpejte per te mbushur gomat tuaja. Automatikisht ndalon ne momentin qe goma juaj do te jete mbushur. Nje produkt i persosur per topa sporti, lodra, dysheke ajri etj. Ka nje kabllo ekstra te gjate 14 metra te gjate.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kompresor Makine

Be the first to review “Kompresor Ajri Portativ per makina | Portable Air Compresor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kompresor Ajri portativ

Kompresor Ajri Portativ per makina | Portable Air Compresor