Kompresor per gomat Cyclone Air Pro ne shitje Online

2,490 L

Ka stok

Presioni maksimal: 100psi
Shkalla e rrjedhës: 35L / minutë 30 mm
Cilindër dhe funksioni i injektimit me shpejtësi të lartë
Matësi i presionit metalik dhe zorrë 1m
Kabllo 3m me prizë më të lehtë për cigare
2 adaptorë grykë dhe 1 gjilpërë sportive

KODI: 6945885333055 KATEGORIA:

KOMPRESOR PER MAKINAT CYCLONE AIR PRO

Kompreso maakine | AC-PRO CYCLONE Heavy Duty Portable Air Compressor w/ Working Light

  • Air Compressor
  • Volumi i fryrjes: 35L/MIN
  • Voltazhi: 12V10W
  • 3 koka per ventile te ndryshem
  • CYCLONE Heavy Duty Air Compressor With Working Light (Yellow) With Expandable 100ft Garden Hose
  1. Pompa q fuqishme e Kompresorti me fuqi DC12V,150PSI mund te fryje lehtesisht gomat e makinas suaj nese jane zbutur apo jane shfryre gjate perdorimit.  Pajisja eshte e zeze e verdhe dhe me nje kordon 4 metra te gjate per ta vendosur te vendi ku ndizet cigarja. Mat presionin e gomes dhe fryji ato lehtesisht.

Ju gjendet prane kudo qe jeni, nje pajisje qe nuk duhet te mungoje nga makina juaj

Kompresor per gomat e makines

Eshte e vogel dhe lehtesisht mund ta ruani ne bagazhin e makines suaj dimer apo vere.

AC-PRO CYCLONE Heavy Duty Portable Air Compressor w/ Working Light

  • SKU SH003
  • Model
    AC-PRO CYCLONE Heavy Duty Portable Air Compressor

Kompresor Ajri per shitje ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Kompresor Makine

Be the first to review “Kompresor per gomat Cyclone Air Pro ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kompresor per makina

Kompresor per gomat Cyclone Air Pro ne shitje Online